20 yaşındaki eski sevgililer kalplerinden vurulmuş hale bulundu! Gizemli olayda erkek hayatını kaybederken kız da ağır yaralandı

20 yaşındaki eski sevgililer kalplerinden vurulmuş hale bulundu! Gizemli olayda erkek hayatını kaybederken kız da ağır yaralandı

Bir kafede garson olarak çalışan Alper Balcı (20), güya eski sevgilisi Suna Tanrıkulu (20) ile 16 Haziran Perşembe günü Zeytinlik Mahallesi Milliyetçi Sokak’ta bulunan 4 katlı binanın bodrum katındaki evinde buluştu.

“SUNA KENDİNİ VURDU” DEMİŞ

Bir süre daha sonra daireden iki el silah sesi duyuldu. Alper Balcı, güya A.C. isimli arkadaşını arayarak, “Suna kendini vurdu, tez gel” dedi. A.C.’nin ihbarıyla polis ve afiyet ekipleri harekete geçti. Balcı ve Tanrıkulu sol göğüslerinden vurulmuş halde bulundu. Alper Balcı’nın hayatını kaybettiği belirlenirken, Suna Tanrıkulu’nun ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede çare altına alındı.

“TARTIŞMIŞLAR”

Sokaktaki esnaf Arif Güner, “İki sevgili tartışıyorlar. Burada bekar kalıyorlar. Arkadaşlarını arıyor. Kızı çıkartırlarken gördük. Çocuk ölmüş. Biz çocuğu öyle görmüyorduk. Daha önce sorun yaşanmadı. Çok artı tanımıyoruz.” dedi. Olayın intihar mı yoksa suç oluşturan mi olduğu araştırılıyor.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.