30 metreden denize atlayan çocuk omurgasını kırdı

30 metreden denize atlayan çocuk omurgasını kırdı

İngiltere Galler’de ailesiyle tatilde olan 16 yaşındaki Sam, bir taş ocağının kenarından 30 metre yükseklikten suya atladı. Bunun üstüne Sam, birkaç dakika sonra suda çırpınarak kayalıkların köşesine kendini kuvvet attı. Durumu kıyıdan izleyen annesi Lindsay Wilson, oğlunun başının belada olduğunu ayrım ederek yüzücülere haber verdi.

OMİRİLİK KEMİĞİ KIRILDI

Sahil emniyet helikopteri genci hava aracılığıyla ambulansa taşıdı. Arkasında Sam’in taramadan geçeceği Carmarthen’deki hastaneye nakledildi. Doktorlar, gencin omurilik kemiğinin kırıldığını ve beden desteğine gereklilik duyduğunu belirtti.

Hayatta kalması mucize! 16 yaşındaki bir genç 30 metreden denize atlayarak omurgasını kırdı

“SIRT DESTEĞİ TAKMAK ZORUNDA”

ÖTE TARAFTAN doktorlar, gencin ameliyata gerek kalmadan omurgasının iyileşmesi için bir sırt desteği takmak zorunda olduğunu açıklama etti.

Hayatta kalması bile mucize! 30 metreden denize atlayan 16 yaşındaki genç omurgasını kırdı

“İLK ÖNCELIKLE ŞOKTAN ÇIKAMAMIŞTI”

Oğlunun yaraları hakkında yorum yapan Bayan Wilson, “İlk kontrole gittiğinde hala şokta olmalıydı çünkü oğlum doktorlara sırtında herhangi bir sancı hissetmediğini söyledi. Bu yüzden iyi bir tarama yapılmaması konusunda ısrar etti. Yalnızca yaranın zamanla kendi kendine iyileşeceğini ve herhangi bir ameliyata ihtiyacı olmayacağını umuyoruz” dedi.

Hayatta kalması bile mucize! 30 metreden denize atlayan 16 yaşındaki genç omurgasını kırdı

“SAM’İN ODASINDA YATIYORUZ”

Hanımefendi Wilson, “Kendisinin ve Sam’in babasının gece bir şeye ihtiyacı olur diye, onun yatak odasının zemininde uyuyoruz” ifadelerini kullandı.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir