6 yıldır görüştükleri iddia edildi! Cani adam önce genç kadını öldürdü, sonra intihara kalkıştı

6 yıldır görüştükleri iddia edildi! Cani adam önce genç kadını öldürdü, sonra intihara kalkıştı

Evli ve 1 çocuk annesi Sevim Özdemir, tartıştığı evli ve 1 çocuk babası şoför İsmail Ertek kadar pompalı tüfek ile öldürüldü. Durum yerine gelen polis ekipleri, yaklaştıkları şüphelinin niyet gözeterek nişan aldığını görünce Ertek’i sağ üçgenin taban olmayan kenarı bileğinden vurdu. Ertek arkasından elindeki tüfekle başına kendi başına alev etti. Hastaneye ağır yaralı kaldırılan Ertek, tedaviye alındı. Olayın ardından polis ekiplerince soruşturma başlatılırken, İsmail Ertek’in, Sevim Özdemir’in TIR şoförü eşinin arkadaşı olduğu öğrenildi. Durum yerine gelen İsmail Ertek’in eşinin, polislere, Sevim Özdemir ile kocasının 6 yıldır gönül ilişkisi olduğunu söylediği belirtildi.

UZAKLAŞTIRMAYI İHLAL ETMİŞ

Sevim Özdemir’in 29 Mayıs’taki müracaatıyla İsmail Ertek hakkında ‘tehdit’, ‘hakaret’, ‘kasten yaralama’ ile adli işlem yapıldığı ve 30 Mayıs-30 Haziran’da tedbir kararı verildiği ortaya çıktı. Tekrar Özdemir’in müracaatı üzerine 2- 8 Haziran’da Ertek hakkında ‘uzaklaştırma ihlali’nden işlem yapıldığı öğrenildi. Edremit Aile Mahkemesi’nce 13 Haziran’da ihlale ilişkin Ertek hakkında baskı hapsine yer olmadığı kararı verildiği belirtildi.

ELEKTRONİK KELEPÇE SONUCU BEKLENİYORMUŞ

Öte yana 1 Haziran’da Edremit İlçe Güvenlik Müdürlüğü’ne yan Aile İçi Ofis ekiplerinin, İsmail Ertek’e elektronik kelepçe takılması yönünde aile mahkemesi ile zorunlu yazışmayı yaptığı ve sonucun beklendiği öğrenildi.

10 SUÇ KAYDI ORTAYA ÇIKTI

İsmail Ertek’in ‘kişilerin kolaylık ve sükununu bozma’, ‘tehdit’, ‘hakaret’, ‘6284 sayılı kanuna muhalefet’, ‘basit yaralama’ ile ‘kasten yaralama’ dahil 10 suç kaydının olduğu öğrenildi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.