8 yıllık evliliğini bitiren Petek Dinçöz’ün yeni nişanlısı Nida Büyükbayraktar, çocukluk aşkı çıktı

8 yıllık evliliğini bitiren Petek Dinçöz'ün yeni nişanlısı Nida Büyükbayraktar, çocukluk aşkı çıktı

Mart ayında 8 yıllık eşinden boşanan Petek Dinçöz, geçtiğimiz günlerde Haykırma Büyükbayraktar ile nişanlandı. Dinçöz’ün nişanlısının çocukluk aşkı olduğu öğrenildi.

NİŞANLANDI

Özel hayatıyla ilgili bu zamana değin hiç paylaşım yapmayan ünlü ad, Instagram hesabından nişan yüzükleriyle bir fotoğraf paylaşarak “Mutlu bir yuva ayarlamak için attığımız birincil adımımız uğurlu olsun, Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın” notunu düştü.

Boşandıktan 4 ay sonra nişanlanan Petek Dinçöz'ün sevgilisi, çocukluk aşkı çıktı

ÇOCUKLUK AŞKI ÇIKTI

Bugün Instagram hesabından yeni bir paylaşım yapan Dinçöz, Büyükbayraktar’ın çocukluk aşkı olduğunu duyuru etti. Nişanlısıyla yıllar önce çektirdiği bir fotoğrafı yayınlayan Dinçöz, “Ben 17 yaşında sen 26 yaşında. Bizimkisi bir aşk hikayesi” dedi.

Boşandıktan 4 ay sonra nişanlanan Petek Dinçöz'ün sevgilisi, çocukluk aşkı çıktı

8 YILLIK EVLİLİK TEK CELSEDE BİTMİŞTİ

2014 yılında evlendiği bir çocuğunun babası Serkan Kodaloğlu ile mart ayında tek celsede boşanan Petek Dinçöz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılından beri devamlı evliliğimizi ortak hürmet çerçevesinde anlaşmalı olarak bitirme kararı aldık. Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için tekrar tekrar anne-baba ilişkimiz devam edecek. Sürece ve yaşananlara hürmet duyulması dileğiyle” demişti. Meşhur ad, duruşmadan anında sonradan oğluyla Miami’ye taşınarak hayatına orada devam etme kararı almıştı.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir