Açık kalan tırın damperi üst geçide takıldı! Manzarayı kaçırmayan vatandaşlar uzun süre damperi sayretti

Açık kalan tırın damperi üst geçide takıldı! Manzarayı kaçırmayan vatandaşlar uzun süre damperi sayretti

İstanbul’da Uğur Kır yönetimindeki hafriyat kamyonunun damperi seyir halindeyken açıldı. Açılan damper otoyolda yer alan üstteki geçide çarptı. Damper çarpmanın etkisiyle üst geçitte asılı kalırken, tırın kupası 100 metre ileriye gitti. Kazada kimse bere almazken otoyol trafiği tek şeride düşürülerek trafik akışı sağlandı.

EKİPLER DAMPERİ İNDİRDİ

Kazayı görebilen vatandaşlar ise sokağa dökülerek kazayı film izler gibi seyretti. Olay yerine gelen kurtarma arabulucu, tırın üstteki geçitte asılı kalan damperini asılı kaldığı yerden indirdi. Kaza sebebiyle Şile otoyolu Çekmeköy mevkiinde her iki istikamette de trafik oluştu.

VATANDAŞLAR KAZAYI FİLM İZLER GİBİ İZLEDİ

Otoyolda gerçekleşen kaza sonrası damperin üst geçide çarpma sesini duyan vatandaşlar durum yerine akın etti. Vatandaşlar, tırın üst geçitte asılı kalan damperini saatlerce izledi. Kazayı tahsis vatandaş Özkan Kaya, “Ben köpek gezdiriyordum yüksek bir ses geldi. Ben koştum damperi açık gördüm. Vurduktan daha sonra damper ileriye gitmiş. Durum derhal yanımda köpek olduğu için zaten yaklaşamadım. Allah’tan arkada vasıta yoktu, bir araca yalnızca taşlar düştü. Can kaybı ve yaralanma olmadı.” dedi

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.