Adana’da bir ev sahibi, 3 aydır kirasını ödemeyen kiracısının çelik kapısını çalıp, elektriğini kesti

Adana'da bir ev sahibi, 3 aydır kirasını ödemeyen kiracısının çelik kapısını çalıp, elektriğini kesti

Eşinden yıllar önce boşanan Hacer Kondu (31), takriben 1 yıl önce 2 çocuğuyla birlikte merkez Sarıçam ilçesinde M.D. isimli şahsın evini aylık 1200 liraya kiraladı. İddiaya kadar, genç kadın 3 aydır kirasını ödeyemedi. Konut sahibi M.D. ise Kondu’dan kirayı ödemesini ve evi boşaltmasını istek etti. Hacer Kondu ise evden acilen ayrılamayacağını söyledi.

Ev sahibi, kiracısının çelik kapısını çaldı

BANYODAN ÇIKTIĞINDA KAPISININ OLMADIĞINI GÖRDÜ

Geçen gün öğle saatlerinde eve gelen M.D., evin çelik kapısını söktürdü ve belli başlı şalterden genç kadının evinin elektriğini kestirdi. Bütün bunlar yaşanırken banyoda olduğunu söyleyen genç bayan, çıktığında ise kapısının olmadığını fark etti. Bu sırada ev sahibi ise ‘Evi boşaltıp gideceksin’ dedi.

Ev sahibi, kiracısının çelik kapısını çaldı

“2 ÇOCUĞUMLA BİRLİKTE BÖYLE OTURACAĞIM”

Evde 2 çocuğuyla elektriksiz ve kapısız kalan Hacer Kondu, “Duştayken ev sahibim geldi. bir anda sesleri duyunca çıktım. Kapıyı söktüğünü gördüm. Kapıyı vermeyeceğini ve bugün böyle kalmam gerektiğini, yarına dek da evi boşaltmam gerektiğimi söyledi. 3 aydır kirayı geciktirdiğim için böyle yaptı. Avukata para vermem gerekiyordu onu verdiğim için elimde para kalmadı ve kirayı ödeyemedim” diye konuştu. Ev sahibinin daha önce de elektriğini kestiğini öne süren Kondu, “2 çocuğumla birlikte böyle oturacağım” dedi.

Ev sahibi, kiracısının çelik kapısını çaldı
Ev sahibi, kiracısının çelik kapısını çaldı

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.