Akın Akınözü’nün final yapan Kaderim Oyunu dizisindeki performansı izleyicilerden tam not aldı

Akın Akınözü'nün final yapan Kaderim Oyunu dizisindeki performansı izleyicilerden tam not aldı

Başrollerinde Hikaye Karayel, Akın Akınözü, Sarp Akkaya, Meriç Aral, Esra Dermancıoğlu, Müfit Kayacan ve Ülkü Duru gibi isimlerin yer aldığı Star TV’nin sevilen dizisi Kaderimin Oyunu, dün akşam 26. bölümle ekran macerasını noktaladı. Asiye ve Cemal’in düğününe gelen Helin, intihar etmeye çalışırken Asiye’yi vurdu.

HELİN, DÜĞÜNE GELDİ

Kaderimin Oyunu’nun final bölümünde Asiye ve Cemal sonunda yaşanan bütün acıları ve kötü günleri bırakarak tekrar nikah masasına oturdu. Cemal’in ihanetiyle sarsılan ve oğlunun da kendisinden uzaklaştığını düşünen Helin, silahla nikah törenine geldi. Odada duvağını çıkaran Asiye’nin yanında gelen Helin, intihar etmeye çalıştı.

ASİYE ÖLDÜ

Helin’e engel olmaya çalışan Asiye ise silaha sarıldı. Meydana Çıkan arbedede de Asiye vuruldu. Apar toar hastaneye kaldırılan Asiye, doktorların bütün müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

AKIN AKINÖZÜ PERFORMANSIYLA TAM NOT ALDI

Eşinin ölümüyle yıkılan Cemal rolünü oynayan Akın Akınözü ise performansıyla izleyicilerden bütün anekdot aldı. Akınözü, performansıyla kısa sürede Twitter’da trend listesine girdi. Oyuncunun performansı için “Akın’ın oyunculuğunu dürüst hissettim, ağlattı” yorumları yapıldı.

İşte Akın Akınözü için yapılan bazı paylaşımlar…

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.