Ali Babacan, AK Partili gençler tarafından

Ali Babacan, AK Partili gençler tarafından

Denizli’de vatandaşlarla buluşan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, programları dahilinde bir televizyon kanalının da konuğu oldu. Fakat televizyon kanalının stüdyosunun, AK Parti Denizli İl Binasıyla benzer yerde olması, dikkat çeken dakikalar yaşanmasına niçin oldu.

GİRİŞTE VE ÇIKIŞTA PROTESTO EDİLDİ

Babacan, AK Parti il binasının bir daha aşağı katında yer alan televizyon kanalına girişte ve çıkışta AK Partili gençler tarafından protesto edildi. Yayınlama sırasında ayrıca parti merkezinden ayrıca de binadaki merdivenlerden sloganlar atan gençler Babacan’a tepki gösterdi.

GÜLEREK KARŞILIK VERDİ

Babacan’ın binaya girmesinden sonra merdiven boşluklarına biriken gençler “Alçaklara kar yağıyor üşümedin mi, sen bu işin sonunu düşünmedin mi” biçiminde protestoda bulundu. Babacan, gençlerin protestolarına gülerek ve el sallayarak karşılık verdi. Gençler, DERMAN liderinin televizyon yayını esnasında da seslerini yükseltti.

YAYIN KESİLMEDEN TAMAMLANDI

TV’nin bulunduğu kata dek inen gençler burada yüksek sesle sloganlar attı. Babacan’ın katıldığı program, gençler protesto etse de kesilmeden tamamlandı. Binadan gelen seslerin yayına gitmediği belirtildi. Programın tamamlanmasının ardındaki Babacan’ın binayı terk ettiği sırada da protestolara “Recep Tayyip Erdoğan” sloganlarıyla devam edildi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir