Ankara Büyükşehir Belediyesi, Melih Gökçek’in kullandığı ve 50 ay sonra geri alınan cipi canlı yayında 1,8 milyon TL’den satışa sunacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Melih Gökçek'in kullandığı ve 50 ay sonra geri alınan cipi canlı yayında 1,8 milyon TL'den satışa sunacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) israfla çaba uygulamaları doğrultusunda geçmiş yönetim döneminde alınan yüksek maliyetli lüks araçları birer birer satışa çıkarıyor. ABB son olarak eski Belediye Başkanı Melih Gökçek’ten ısrarla istenen ve 50 ay sonra geri alınan belediyeye ait 1 adet lüks zırhlı arazi aracını yarın ihaleyle satacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Melih Gökçek'in kullandığı cipi 1,8 milyon TL bedelle canlı yayında satacak

CİPİN TAHMİNİ BEDELİ 1 MİLYON 871 BİN TL

Melih Gökçek göre ASKİ kaynaklarıyla 2013 yılında satın alınan ve geçen sene Aralık ayında teslim edilen Toyota Land Cruiser marka cip, Büyükşehir Belediyesi Takviye Hizmetleri Daire Başkanlığı göre 1 milyon 871 bin 122 TL muhammen bedelle yarın açık teklif yöntemiyle satışa çıkarılacak. 2013 model siyah renk, Toyota Land Cruiser zırhlı cip 8 silindirli 4,5 litrelik motora sahip.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Melih Gökçek'in kullandığı cipi 1,8 milyon TL bedelle canlı yayında satacak

CANLI YAYINLANACAK

Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No: 5 1. Kat Encümen Görüşme Salonu’nda saat 14.00’te yapılacak ihale, ABB TV ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Ankara Büyükşehir Belediyesi, eski idare döneminde satın alınan 3 adet lüks arabulucu da açık ihale yöntemiyle satmıştı.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.