Annesine adresin yanlış tarif edildiğini söyleyen maganda eczaneyi birbirine kattı! Bilgisayarı yumruklayıp hakaretler savurdu

Annesine adresin yanlış tarif edildiğini söyleyen maganda eczaneyi birbirine kattı! Bilgisayarı yumruklayıp hakaretler savurdu

İstanbul’da meydana gelen olayda şüphelinin annesi ilaçlarını edinmek için eczaneyi aradı. Eczane çalışanı Ayşenur Ören, şüphelinin annesine adresi betimleme etti. Annesine adresin yanlış verildiğini öne süren değişken, eczaneye geldi. Reçetedeki ilaçları Eczacı Ayşenur Ören’den isteyen güvenilmez, çalışanlara küfür ve hakaretler etmeye başladı.

EKİPLER YAKALAMA ÇALIŞMASI BAŞLATTI

Çalışanların ve müşterilerin uyarılarına aldırış etmeyen agresif, bilgisayara yumruk atarak hasar verdi. Eczanedekiler korku ve panik yaşadı. Ören, saldırganın istediği ilaçları vererek dükkandan çıkmasını istedi. daha sonra ilaçlarını bölge saldırgan eczaneden ayrıldı. Ayşenur Ören durumu polis ekiplerine bildirdi. Durum yerine gelen polis ekipleri iş yeri kamera görüntülerini inceleyerek saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

“SENİN BOYNUNU KOPARTIRIM, GEBERTİRİM”

Eczacı Ayşenur Ören, “19 Haziran günü nöbetçi eczaneydik. Bir bayan arayarak ‘yerinizi bulamadım’ diye sitem etti. Bir buçuk saat sonra bir birey geldi eczaneye. ‘Siz nasıl yol tanım ediyorsunuz’ diyerek reçeteyi fırlattı. Hatta annesi beni arayarak ‘oğlum sinirli bir kişi, ona uyarı edin’ diye beni uyardı. Annem de ‘üslubunuza dikkat edin’ diye kendisini uyardı. Küfürler ederek bilgisayarıma yumruk atarak devirdi. ‘Ben senin boynunu koparırım, ben senin televizyonda bildiğin erkeklere benzemem, seni gebertirim’ diyerek hakaret ve küfürlere devam etti. Üstüme yürüye yürüye yumruk atmaya kalktı. Bir müşterimiz araya girmeye çalıştı.

“ELİNDE SİLAH OLABİLİRDİ”

Herkes bir olup dıştan çıkardılar. İfademizi vererek davacı olduk. Polis derhal arıyor. Anne oğul adreslerinde yok. Biz sağlık çalışanıyız. Ulus hizmeti veriyoruz. Ben bu halde gece nöbetime devam ettim” dedi. Hamle hemencecik nefret yaşadığını gösteren çalışan Serap Tekcan, “Korktum. Elinde silah olabilirdi. Birimize zarar verebilirdi. Ona da kalkıştı zaten. Bilgisayara zarar verdi. Fiziksel bağlantı olmadı lakin tüm çalışanlara küfür ve hakaretler etti” diye konuştu.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.