Antalya’da banka müdürünü rehin alan şüphelinin yüklü miktarda borcu olduğu ortaya çıktı

Antalya'da banka müdürünü rehin alan şüphelinin yüklü miktarda borcu olduğu ortaya çıktı

Dün öğleden sonra Kepez ilçesindeki Darı Çarşısı’ndaki bir bankanın şubesinde meydana gelen olayda, bankaya gelen M.R.D. (36), güya hesabına 2 milyon TL havale yapılmasını istedi. İsteği geri çevrilen kişi, banka çalışanları ile tartışmaya başladı. İddiaya tarafından arbede sırasında emniyet görevlisinin silahını alan kişi, banka çalışanlarını ve müdürünü rehin aldı.

ANNESİ DE DURUM YERİNDE GETİRİLDİ

İhbarın ardındaki olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Yapılması olası bir işlem için bölgeye özel hareket polisleri de geldi. Polis ekipleri banka çevresini emniyet şeridi ile çevirerek neredeyse kuş uçurtmadı. Şahsı razı etmek için bir vakit daha sonra durum yerine Antalya İl Güvenlik Müdürü Mehmet Murat Ulucan da geldi. Kişi ikna çalışmalarına cevap vermeyince annesi de olay yerine getirildi. Çevrede yer alan vatandaşlar ise nefret edilen şey dolu bakışlarla olan biteni izledi.

Banka müdürünü rehin alan şahsın yüklü miktarda borcu varmış

2 SAAT DAHA SONRA İKNA EDİLDİ

Şahıs yaklaşık 2 saat sonra annesinin cep telefonu ile görüşmesi sonucu ikna edildi. Haricen önce içeride yer alan çalışanlar ve banka müdürü çıkarıldı. sonra ise özel hareket polisleri tarafından içeriden alınan M.R.D, geniş güvenlik önlemleri aşağı Kepez Polis Merkezine götürüldü. Bir Takım vatandaşların tepki manzara ihtimaline karşısında anne de emniyet önlemleri aşağıda durum yerinden uzaklaştırıldı.

Banka müdürünü rehin alan şahsın yüklü miktarda borcu varmış

ÇOK BORCUNUN OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Emniyette işlemlerine devam edilen M.R.D’nin birincil ifadesinde; sebze meyve ticareti ile uğraştığını, işini batırması sebebiyle piyasaya yüklü miktarda borcunun oluştuğu, alacaklarının paraları istemesi nedeniyle bunalıma girip, banka müdürünü rehin alarak bir takım hesaplara havale yapmasını istediğini söylediği öğrenildi.

Banka müdürünü rehin alan şahsın yüklü miktarda borcu varmış

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir