Antalya’daki rehine krizi sona erdi! Banka müdürü kurtarıldı

Antalya'daki rehine krizi sona erdi! Banka müdürü kurtarıldı

Antalya’nın Kepez ilçesinde Mısır Çarşısı’nda bulunan bir bankada sıcak dakikalar yaşandı. Edinilen bilgiye takriben banka şubesinin müdürü, içeri giren kimliği belirsiz silahlı kişi kadar rehin alındı.

ÇOK SAYIDA POLİS SEVK EDİLDİ

Durumun bildirilmesiyle gelen fazla sayıda özel harekat polisi banka şubesi önünde tedbir aldı. Hem banka önüne gelenlerden biri de şahsın annesi oldu. Yapılan ikna çalışmalarının başarılı olmasının arkasından banka müdürü kurtarılırken kişi da karakola götürüldü.

GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ ETKİSİZ IŞIK HALKASI GETİRMİŞ

Diğer yandan olayın ayrıntıları ortaya çıktı. Buna kadar bankaya gelen M.R.D., güvenlik görevlisini etkisiz işik halkasi getirip tabancasına el koydu. M.R.D. arkasında şube müdürünü rehin aldı ve içeridekileri dışarı çıkardı.

İKNA ÇABALARI OLUMLU SONUÇLANDI

Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan da olay yerine gelerek bilgi aldı. Banka şubesi müdürünü rehin bölge M.R.D. ile görüşen müzakereci polisler silahı bırakıp teslim olmasını istedi. M.R.D., polislerden kendisine 15 dakika verilmesini istedi oysa bu süre de doldu. öte yandan M.R.D.’nin annesi oğlunu ikna etmesi için banka şubesine getirildi. Annesi ve polisin ikna çabalarının başarılı sonuçlanmasının arkasında M.R.D. gözaltına alındı.

Olay yerinden görüntüler:

Antalya'da banka müdürü, şube içerisinde silahlı bir kişi tarafından rehin alındı
Antalya'da banka müdürü, şube içerisinde silahlı bir kişi tarafından rehin alındı

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir