Atatürk Olimpiyat Stadı’nın karşısındaki alanda esrarengiz ölüm! Ensesinden vurularak öldürülmüş bir erkek cesedi bulundu

Atatürk Olimpiyat Stadı'nın karşısındaki alanda esrarengiz ölüm! Ensesinden vurularak öldürülmüş bir erkek cesedi bulundu

Başakşehir Olimpiyat Stadı karşısındaki ağaçlık alanın karşısındaki yoldan geçerken bir erkek cesedi gören vatandaşlar durumu polise ve afiyet ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri cesedin etrafını güvenlik şeridi ile kapattı. Durum yeri inceleme polisleri ise cesette çalışmalar yaptı. Yapılan inceleme sonrası, cesedin ensesinde bir tane kurşun yarası ve vücudunda darp izleri olduğu görüldü. Üzerinden kimlik çıkmayan beden zorunlu tetkikler tamamlanmak üzere 112 ekipleri kadar Çam Sakura Hastanesi’ne kaldırıldı.

Atatürk Olimpiyat Stadı'nın karşısındaki ağaçlık alanda kafasından vurularak öldürülmüş bir erkek cesedi bulundu

POLİS EKİPLERİ CISIM ÇEVRESİNDE DELİL ARADI

Öldürülen cesedin üzerinde kimlik çıkmazken, yüz tanınma sistemi ile de cesedin kimliği belirlenemedi. Şahsın terliği ve montu etrafa savrulurken, beton bloğun üzerindeki kan polis ekiplerini şüpheye düşürdü. Çevrede delil arayan polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Atatürk Olimpiyat Stadı'nın karşısındaki ağaçlık alanda kafasından vurularak öldürülmüş bir erkek cesedi bulundu

ENSESİNDEN SİLAHLA VURUP YOL KENARINA ATMIŞLAR

Ağaçlık alanda yer alan cesette yapılan araştırmalar ardından cesedin ensesinden vurulduğu görüldü. Yol kenarına atıldıktan daha sonra biraz sürüklenen şahsın, terliklerinin ayaklarından çıktığı belirlendi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.