Bolu’da cinsel saldırıya uğrayan kadın, çırılçıplak halde, kanlar içinde sokağa kaçarak esnafa sığındı

Bolu'da cinsel saldırıya uğrayan kadın, çırılçıplak halde, kanlar içinde sokağa kaçarak esnafa sığındı

Önceki gece saat 20.30 sıralarında Mudurnu ilçesi Seyrancık Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sosyal ağ üzerinden tanıştıkları öğrenilen tanıdık olmayan uyruklu A.A. ile tanıdık olmayan uyruklu 1 çocuk annesi S.A. aralarında evde oldukları sırada az önce meçhul bir sebeple tartışma çıktı.

BOYNUNDAN YARALADI

Tartışmanın büyümesi üstüne S.A., mutfakta bulunan bıçakla A.A.’yı boynundan yaraladı. Çocuğunu da yanına bölge S.A. çıplak halde evden kaçarak cadde üzerindeki bir işyerine sığındı.

KIYAFET GİYDİRDİLER

Genç kadını çıplak halde ve vücudunda kanlar içinde gören iş yeri sahibi Tayip Ünsal, öteki esnaflardan aldığı kıyafetleri kadına vererek giyinmesini sağladı. daha sonra 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayan Ünsal’ın ihbarı üstüne olay yerine polis ve afiyet ekipleri sevk edildi. Sağlık Durumu ekiplerinin incelemesinde S.A.’nın ve çocuğunun yaralanmadığı belirlendi.

YERDE KANLAR İÇİNDE YATARKEN BULDULAR

Olay yerine yakın bir bölgede yerde kanlar içinde yatan erkek bir kişi olduğu ihbarı üstüne olay yerine afiyet ve polis ekipleri gönderildi. Sıhhat ekiplerinin boynundan yaralandığını saptama ettikleri şahsın S.A.’nın yaraladığı A.A. olduğu belirlendi. A.A., ilk müdahalesinin arkasında tedavisi için İlçe Devlet Hastanesi’ne, S.A. ise ifadesi gücüne gitmek üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Kadının vermiş olduğu ifadenin arkasında sıhhat iyi olan A.A., “Cinsel istismar” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. S.A.’nın kucağında çocuğuyla birlikte çıplak halde kaçması ve iş yerine sığınması emniyet kameralarına yansıdı.

“ELİNDE MINIK BİR ÇOCUK VARDI”

Cinsel saldırıya uğrayan kadının sığındığı esnaf Tayip Ünsal, olay karşı fazla şaşırdığını belirterek, “Önceki akşam saat 20.30 civarında dükkanı kapatmak üzereyken, bir hanımefendi geldi. Elinde küçük bir çocuk vardı. Üstünde kanlar vardı. Ben şaşırdım emrindeki. Bana bir şeyler anlatmaya çalıştı fakat tanıdık olmayan uyruklu olduğu için anlatamadı. Üzeri çıplaktı, üstünü kapatması için kıyafetler verdik. Ben yaralandığını düşündüm. Durumu 112 Acil servise haber verdim. Bayanı sakinleştirmeye çalıştım. sonra polis geldi. Haricen daha ileride bir kişinin daha yaralı vaziyette yattığını söylediler. Buradaki hanımefendi yaralı değilmiş. Yaralı kişiye yardıma gitti afiyet ekipleri. 2’si de tanıdık olmayan uyrukluymuş. Biz de şaşırmış durumdayız. daha sonra da polis arkadaşlar bayanı takım otosuyla götürdüler. Cinsel saldırı falan olabilir diye düşündük. Korunmaya yoksul olduğunu anlatır gibi dehşet içinde geldi. Biz de muavin olduk. Ben de çekindim, yaralı olduğunu sandım. sonra anladık fakat yaralama olayını kendisi gerçekleştirmiş” dedi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir