Boşanacakları öne sürülen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti Bebek’te görüntülendi

Boşanacakları öne sürülen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti Bebek'te görüntülendi

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, 2019 yılında Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğünle evlenmişti. Bir süredir ünlü çiftin evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşuluyordu.

Boşanacakları öne sürülen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti <a class='keyword-sd' href='/bebek/' title='Bebek'>Bebek</a>‘te görüntülendi” data-original=”https://rss.haberler.com/partner/RssImage.aspx?img=https://proxy.keltis.com/https://www.snobmagazin.com/images/haberler/2022/03/ebru-salli-ve-ugur-akkus-ciftinden-kotu-haber_6721b.jpg&width=600&quality=100″ src=”https://rss.haberler.com/partner/RssImage.aspx?img=https://proxy.keltis.com/https://www.snobmagazin.com/images/haberler/2022/03/ebru-salli-ve-ugur-akkus-ciftinden-kotu-haber_6721b.jpg&width=600&quality=100″/></p>
<p id=

YÜZLERİNİ GİZLEDİLER

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti aylar daha sonra önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Yaptıkları yurt dışı tatili sonrası yurda dönen çift sahil turu attı. aniden karşılarında basın mensuplarını görebilen çift yüzünü gizledi. İkilinin anlamsız tavırları şaşma yarattı.

“İDDİALAR GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

Meşhur çift, geçtiğimiz haftalarda boşanma iddiasına cevap vermişti. Şallı, “İddialar gerçeği yansıtmıyor. Tatile gittiğimizde aralıksız böyle haberler çıkıyor. Bu müşteri haberleri bundan böyle umursamıyoruz” demişti.

Boşanacakları öne sürülen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti Bebek'te görüntülendi

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir