Brad Pitt, Fransa’da bulunan 60 milyon dolar değerindeki şatosunda bir yıl boyunca hazine aradığını itiraf etti

Brad Pitt, Fransa'da bulunan 60 milyon dolar değerindeki şatosunda bir yıl boyunca hazine aradığını itiraf etti

GQ erkek dergisine konuşan Pitt, bir kişinin kendisine şatosunun bahçesinde milyonlarca dolar değer büyük bir define gömülü olduğunu aktardığını söyledi. Pitt, bunun üzerine radar ekipmanı satın aldığını kaydederek, şatosunun bahçesinde bir yıl define aradığını ve bunu takıntı haline getirdiğini ifade etti.

“HAZİNE SESLENMEK COŞKU VERİCİYDİ”

“Bir yıl her tarafında düşündüğüm tek şey hazineydi” diyen Pitt, hazine avcılığı takıntısının büyüdüğü yerle ilgili olabileceğini belirterek küçüklüğünde altın bulma hikayeleriyle büyüdüğünü aktardı. Pitt, gerçek dışı hazineden bahseden kişinin niyetini geç olsa da anladığını, şahsın sahip olduğu şirketten radar ekipmanları aldırmak için kendisini kandırdığını itiraf ettiğini aktararak, “Epeyce aptal hissettim ama yine de itiraf edeyim hazine seslenmek çok heyecan vericiydi” diye konuştu.
Hollywood yıldızı, eski eşi Jolie ile boşandıktan daha sonra ruhsal problemler yaşadığını da aktardı. Rüyalarında aralıksız bıçaklandığını gördüğünü gösteren Pitt, fazla uzun olmasa da bir depresyon süreci yaşadığını anlattı.

Brad Pitt, Fransa'daki şatosunda bir yıl boyunca hazine aradığını itiraf etti

MEVLANA’NIN DİZELERİYLE KONUŞTU

Pitt, Mevlana’nın “Dürüst ve yanlışın ötesinde bir yer var, seninle orada buluşacağız” dizelerini yeniden ederek, kendini yalnız hissettiğini, kalbinin kırık olduğunu ve hayatın anlamını her daim sorguladığını dile getirdi. “Başka bir diyardan gelmiş bir kuş gibiyim… Kendi isteğimle gelmedim buraya, kendi isteğimle zaten gidemem. Beni buraya kim getirdiyse o götürmeli eve” dizeleriyle konuşmasına devamlı Pitt, bir arayış içinde olduğunu kaydetti. Hollywood kariyerinde düşüşe geçtiğini belirterek, hayatının son döneminde kesintisiz kendisine ne yapması gerektiğine ilişkin sorular sorduğunu söyleyen Pitt, “Bir şey yapmak zorunda hissettiğinizde başka bir maceraya atılmanın zamanı geldi demektir” ifadesini kullandı.

Brad Pitt, Fransa'daki şatosunda bir yıl boyunca hazine aradığını itiraf etti
Brad Pitt, Fransa'daki şatosunda bir yıl boyunca hazine aradığını itiraf etti
Brad Pitt, Fransa'daki şatosunda bir yıl boyunca hazine aradığını itiraf etti

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.