Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdullah Gül ile olan fotoğrafını manidar sözlerle paylaştı

Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdullah Gül ile olan fotoğrafını manidar sözlerle paylaştı

Yargı ve Yeniden Yapılanma Partisi, bugün 21’nci kuruluş sene dönümünü kutluyor. Partinin kuruluşuna özel program ise yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.

GÜL VE ERDOĞAN’LA OLAN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Sık sık yaptığı çıkışlarla adından laf ettiren, zaman zaman iktidarı eleştiren AK Parti’nin kurucularından Bülent Arınç ise partinin kuruluş yıl dönümünü, yaptığı bir paylaşımla kutladı. Arınç; Ulusal Bakış hareketinden ayrılarak “Erdemliler Hareketi” olarak yola çıkan harekette yer alan ve AK Parti’yi kuran ekipten Abdullah Gül, Recep Tayyip Erdoğan ve kendisinin o döneme ait fotoğrafını paylaştı.

Bülent Arınç'tan AK Parti'nin kuruluş yıl dönümüne özel paylaşım

“UMUDUMUZUN 21. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN”

Arınç, paylaşımına şu notu düştü: “Siyasi ve ekonomik istikrarsızlıkların kol gezdiği, yasakların milletin göğsüne taş misali oturduğu günlerde bu düzene karşısında kıyama duranların kurduğu AK Parti milletimizin umudu olmuştur. 21 yıl önce bugün Türk siyasetine sağlam bir temel attık. Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur. Umudumuzun 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.”

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir