Burak Yılmaz, Fortuna Sittard’a transfer oldu

Burak Yılmaz, Fortuna Sittard'a transfer oldu

Üstünlük yaşadığı Lille ile yollarını ayıran deneyimli golcü Burak Yılmaz’ın yeni adresi emin oldu. Galatasaray’da da idare yapan Işıtan Gün’ün sahibi olduğu Hollanda ekibi Fortuna Sittard golcü oyuncuyla anlaşma imzaladı.

5 YILLIK ANLAŞMA

Fortuna Sittard, Burak Yılmaz’ın transferini tamamladı. 5 takvim imza atacak tecrübeli futbolcu, iki sene sahada kalmasının gerisinde antrenör programına katılacak. Burak Yılmaz, bu transfer sonrası heyecanlı olduğunu belirterek: “Fortuna Sittard’da geçireceğim zamanları gerçekten de dört gözle bekliyorum. Sittard’ın bana sunabilecekleri ve arzetmek istedikleri önemliydi. Fakat önce kulüpte bir oyuncu olarak geçireceğim döneme odaklanıyorum. Tecrübemle katkıda bulunmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Burak Yılmaz resmen Fortuna Sittard'da! Sözleşmesindeki detay herkesi şaşırttı

FORTUNA ADINA HARİKA BİR GÜN

Fortuna Sittard Müdürü Ars, bu transferden duydukları mutluluğu belirterek: “Fortuna namına inanılmaz bir gün. Böyle bir oyuncuyu yakalayabildiğimiz için mutluyuz. Burak yaşına karşın hala son derece enerjik ve hevesli. Tecrübesinin keza saha içinde ayrıca de saha açık havada bize değer katacağına inanıyoruz” dedi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.