Canlı yayında yaptığı cin çıkarma seansıyla gündeme gelen Pelin Hürman: Herkes beni konuşuyor, reklamın iyisi kötüsü olmaz! Herkesten Allah razı olsun

Canlı yayında yaptığı cin çıkarma seansıyla gündeme gelen Pelin Hürman: Herkes beni konuşuyor, reklamın iyisi kötüsü olmaz! Herkesten Allah razı olsun

Sosyal medyaya damga vuran ve capslere konu olan Metafizik uzmanı Pelin Hürman sosyal medya hesabından “cin sonuç” haberlerine karşı çıktı. Hürman’ın gelene eleştirilere verdiği cevap ise durum oldu.

“CİN ÇIKARMA SEANSI YAPMADIM”

Hürman, “Merhabalar. Ben Metafizik uzmanı Pelin Hürman. Dünden beri ben konuşuluyorum, banal bir gündeme düştüm. Ne eyvah ama, bir programın başlığını, 2 dakikalık bir kısmı kesmişler ve yaymışlar. İnsanlar ileri geri konuşmaya başlamışlar. Beni bilen bilir, güneş balçıkla sıvanmaz. Ben hakkı konuşuyorum konuşmaya da devam edeceğim. 2 dakikalık mevcut durumdan beni yargılıyorlar, ama öteki videolarımı seyretmiyorlar. Beni tanımadan kötüleme atıyorlar, benim günahlarımı temizliyorlar.”

“Ben kendi videolarımda bile katiyen musallat çıkartma işlemi paylaşmadım. Böyle şeylere de karşısında olan bir insanım. Bunu böyle allıyorlar pulluyorlar, süslüyorlar. Reyting uğruna insanları sıkıntıya sokuyorlar. En son çıktığım programda yaptığım şey cin çıkartma seansı değildi. O bir gönderiydi, davetti. O misafir etme de bedenin içerisinde olan, yani can sıkıntısı bedendeyse ve bedenin içerisindeyse, yıllarca psikiyatri psikiyatri gezip, bir ton hap kullanıp sıkıntılarına bir çözüm bulamadılarsa, manâ getiremedilerse bu şekilde anlayabilirler diye gösterdik. Çünkü bu sorundan dolayı fazla artı hastalar oluyor ancak, ben hastaneleri bir bir gezdim. Ben haramzade değilim. Ben muskacılara karşıyım. Bunların hepsine karşıyım.”

Böyle konuşunca günahlarımı temizliyorlar. Benim için daha iyi herkes beni konuşuyor. Cümbür Cemaat beni arıyor. Ben sözlerimin arkasındayım ve işime devam edeceğim. Neden Adnan Oktarlara, Memişlere, Ketolara linç olmadı? Şan ve para için kapanmadım. 1.5 seneden beri kapalıyım. Bu değin kötüleme olmaz. Bu eleştirileri yapanların çoğu da Allahsız kitapsız. Bir cemaate de aza değilim. Emeğimle bu dek zamandır gelemediğim yerlere 2 saatte geldim.” ifadelerini kullandı.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.