CHP’li Sezgin Tanrıkulu’nun oğlu ve yeğeni, Beyoğlu’nda çıkan esnaf kavgasında bıçaklandı

CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun oğlu ve yeğeni, Beyoğlu'nda çıkan esnaf kavgasında bıçaklandı

Geçtiğimiz pazar günü saat 01.00 sıralarında Beyoğlu Asmalı Mescit Mahallesi’nde sözde semtteki bir pasajda bulunan iki lokanta işletmecisi arasında “tip kapma” nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine restoran sahibi Ali Ekber Y. ve diğer restoranın sahibi Hür Savaş Tanrıkulu birbirine girdi. Kısa bir vakit sonra taraflar birbirlerinden ayrıldı. Kavgayı duyan Ali Ekber Y.’nin tanıdıkları pasaja gelince aleyhinde tarafla aralarında tekrardan kavga çıktı.

CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun oğlu ve yeğeninin yaralandığı bıçaklı kavga kamerada

TANRIKULU’NUN OĞLU VE YEĞENİ BIÇAKLANDI

Ortalığın karıştığı kavgada CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun oğlu Mitan Alican Tanrıkulu baldırından ve yeğeni Mehmet Cemal Tanrıkulu ise bacağından bıçakla hafif şekilde yaralandı. Olayın arkasında Tanrıkulu’nun yaralanan oğlu ve yeğeni kendi imkanlarıyla Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine geçerek çare oldu. Hayati tehlikeleri bulunmayan iki kuzen tedavilerinin peşinde taburcu edildi. Ortalığın karıştığı bıçaklı kavga ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun oğlu ve yeğeninin yaralandığı bıçaklı kavga kamerada

7 ŞÜPHELİ DE BAĞIMSIZLIK BIRAKILDI

Öte yana, olayın arkasında alıştırma başlatan Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, çevredeki emniyet kamera görüntülerini incelemeye alarak adap şahitlerinin ifadesine başvurdu. Yapılan çalışmalar sonucunda Mehmet Cemal Tanrıkulu, Mitan Alican Tanrıkulu, Övünç M., Bağımsızlık Savaş Tanrıkulu, Melik Fırat Tanrıkulu, Ali Ekber Y. ve Mustafa Y. ifadesi gücenmek üzere emniyete götürüldü. Emniyette ifadeleri alınarak adli işlemleri yapılan 7 belirsiz, adli makamlarca özgür bırakıldı. Ayrıca pasajda 21 Haziran’da 9 iş yeri polis ve zabıta ekiplerince denetlendi. Denetlemeler sonucunda 3 iş yeri mühürlenirken 4 iş yerine “mühür fekki” nedeniyle operasyon yapıldı.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.