Cinsel ilişki için anlaştığı erkekleri, sevgilisiyle gasbetmiş! Uyanık genç kızın oyunu cezaevinde son buldu

Cinsel ilişki için anlaştığı erkekleri, sevgilisiyle gasbetmiş! Uyanık genç kızın oyunu cezaevinde son buldu

Beyoğlu’nda 29 Mart 2022 tarihinde polise başvuran Ş.K. (29) para karşılığı birlikte edinmek için anlaştığı bayan ve sevgilisi tarafından gasbedildiğini söyleyerek şikayetçi oldu.

SEVGİLİSİ DÖVDÜKTEN SONRADAN GASBETMİŞ

Mağdur Ş.K. poliste verdiği ifadesinde “Para karşılığı birlikte edinmek için çağırdığım kadın içeri girdikten bir süre sonradan kapı çaldı. Açtığımda hiç tanımadığım bir birey ‘Sevgilimle ne yapıyorsunuz’ diyerek içeri girdi. Elinde bıçak vardı. Beni dövüp para ve cep telefonlarımı gasbederek kaçtılar” dedi.

Gaspçı sevgililer yakalandı

BAŞKA BİR KURBAN DAHA ŞİKAYETÇİ OLDU

8 Mayıs 2022 tarihinde polise başvuran mağdur D.K. de (31) aynı yöntemle 3 bin 500 lira nakit parası, kol saati ile cep telefonunun gasbedildiğini söyledi. Polis yaptığı incelemede şüphelilerin, D.K.’nın evinde yer alan kameralar tarafından görüntülendiğini belirledi. Görüntülerde şüphelinin elinde bıçakla evin içinde dolaşarak mağdura tehditler savurduğu anlar yer alıyor.

Gaspçı sevgililer yakalandı

GÖZALTINA ALINDILAR

Bu olaydan iki gün sonra bu kere Güngören’de ortaya çıkan şüpheliler mağdur M.D. (51)’yi darbederek 3 bin lira peşin para parasını gasbedip, internet bankacılığını kullanarak 8 bin lira parayı zorla kendi hesaplarına aktardılar. Gasp Büro Amirliği dedektifleri kimliklerini belirlendiği şüphelileri takibe aldı. Şüphelilerin Esenyurt’ta bir apart otele gittiklerinin belirlenmesi üstüne bölgede pusu kuruldu. Bir zaman sonra şüphelilerden Açlık Ç.’nin yandaki mağdur M.V. (56) ile dışarı çıktığı görüldü. Bu sırada Istek Ç’nin sevgilisi Recep K.’nın elindeki bıçakla onların yanına gitgide artarak mağduru gasbetmeye çalıştığı görülünce operasyon için düğmeye basıldı. Polis ekiplerinin müdahalesi ile Recep K. ile sevgilisi Açlık Ç. gözaltına alındı. Operasyon emniyet kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

İLİŞKİYE GİRMEK İÇİN ANLAŞTIĞI İNSANLARI GASBETMİŞ

Gasp Büro Amirliğine getirilen şüpheliler olaylarla ilgili sorgulandı. Şüphelilerden Özlem Ç.’nin internet üzerinden gönderdiği resimlerle birlikte almak için erkekler bulduğu daha sonra sevgilisiyle plan yaparak onları gasbettikleri anlaşıldı. Özlem Ç.’nin daha önceden 16, Recep K.’nın ise 4 suç kaydı olduğu anlaşıldı. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler çıkarıldıkları duruşma göre tutuklandılar.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.