Cristiano Ronaldo neden dövme ve sakala karşı? Arkasındaki sebep herkesi çok şaşırttı

Cristiano Ronaldo neden dövme ve sakala karşı? Arkasındaki sebep herkesi çok şaşırttı

Futbol otoritelerinin bir kısmı kadar dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu olarak gösterilen Cristiano Ronaldo’nun niçin dövme yaptırmadığı ve sakal bırakmadığı ortaya çıktı.

ENFEKSİYON RİSKİNE KARŞI DÖVME YAPTIRMIYOR

Aksam.com.tr’nin haberine göre, 2017’de iki kere kan verdiğini sosyal ağ hesabından duyuran Cristiano Ronaldo, eski takım arkadaşı Carlos Martin’in oğlu için düzenli olarak kan iliği veriyor. Portekizli yıldız yaptığı açıklamada, “Martins’in oğlunun durumunun girift olduğunu biliyorduk ve tüm ekip ona muavin olmaya çalışıyor. Bir çok insan ilik vermenin şiddet bir şey olduğunu düşünüyor lakin kan vermekten farklı yok.” ifadelerini kullanmıştı. çoğu kez kan veren Portekizli yıldız, kan bağışına engel olmaması için vurma yaptırmıyor. Bilindiği üzere, dövme yaptıran birey enfeksiyon riski nedeniyle asgari 12 ay boyunca kan veremiyor.

ÜNLÜ BİR JİLET MARKASININ YÜZÜ

Cristiano Ronaldo’nun neden sakal bırakmadığına dair birçok söylenti var. Bir kesim Portekizli yıldızın genç gözükmek için böyle bir tercihte bulunduğunu iddia ederken, kesin bir kesim de oyuncunun bir jilet markasının sponsor yüzü olması sebebiyle sakal bırakmadığını öne sürüyor. Sadece 2018 Dünya Kupası’nda keçi sakalı bırakan Ronaldo, bunu da Quaresma ile girdiği bir bahis sonrası yaptığını açıklamıştı.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.