Damla damla büyüdüklerini söyleyen Ali Babacan: Biz o tuzağa düşmeyeceğiz

Damla damla büyüdüklerini söyleyen Ali Babacan: Biz o tuzağa düşmeyeceğiz

Derman Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin İl Başkanlığı binasının açılışını yerine getirmek üzere Uşak’a geldi. Babacan, İsmetpaşa Caddesinde esnaf ziyareti yapıp, vatandaşların sorunlarını dinledi. Babacan, sonradan il partisinin açılışını gerçekleştirdi.

“DERMAN PARTİSİ DAMLA DAMLA BÜYÜYOR”

İl Başkanlığı binasının önünde konuşan Babacan, “Uşak’ta genç ve devingen bir teşkilat kurduk. Türkiye’nin 81 ilinde hemen il başkanları görevlerinin başında. Türkiye’de 720 ilçede, ilçe başkanlarımız tahsis başında. DERMAN Partisi damla damla büyüyor. Türkiye’yi karış karış dolaşıyoruz. Vatandaşlarımızı dinliyoruz. Dertleri dertlilerden dinliyoruz. Ankara’da oturduğumuz yerlerden yok, bana kalırsa sahada sıkıntıları saptama ediyoruz. Bu ülkenin sorunlarını çözmek fakat dertleri anlamakla mümkündür. İşte biz bunun için yola çıktık. Bunun için bitmiş vatandaşlarımızla konuşuyoruz. Gençlerle, kadınlarla, işçilerle, çiftçilerle, esnafla oturuyoruz, dertleşiyoruz. Türkiye’de şu anda ben işimden memnunum benim derdim yok diyen bir insan arayın fakat bulabileseniz maalesef” dedi.

“BİZ O TUZAĞA DÜŞMEYECEĞİZ”

Parti binasının önünde gerçekleşen konuşmanın arkasından Babacan, Uşak İl Başkanlığı binasının açılış kurdelesini kesti. Babacan açılışın gerisinde parti binasında lokal medya temsilcileri bir araya geldi. Burada gazetecilerin sorularını cevaplayan Babacan, Ahali İttifakında yer alan altı partinin iki taraflı gündeminin yalnızca cumhurbaşkanı adayı olmadığını belirterek, “Altılı masanın iki taraflı gündemini sadece cumhurbaşkanlığı adaylığına dürüst çevirmeye çalışan, işi oraya kilitlemeye çalışan bir irtibat kampanyası var. şimdi onun farkındayız fakat biz o tuzağa düşmeyeceğiz. Çünkü bizim için öncelikli olan neyin yapılacağıdır. Yani önce işi tanımlayacağız, parlamenter sisteme çalışacağız, parlamenter sisteme geçiş süreci tanımlayacağız. sonradan seçimlere yakın bir dönemde namzet konusunda görüşmelere başlayacağız” diye konuştu.

Damla damla büyüdüklerini söyleyen Ali Babacan: Biz o tuzağa düşmeyeceğiz
Damla damla büyüdüklerini söyleyen Ali Babacan: Biz o tuzağa düşmeyeceğiz

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir