Dar sokakta oyun oynayan çocuklar, hızla geçen otomobilin altında kalmaktan zor kurtuldu: Bu zararlıyı bulun

Dar sokakta oyun oynayan çocuklar, hızla geçen otomobilin altında kalmaktan zor kurtuldu: Bu zararlıyı bulun

Tekirdağ’ın Yeniçiftlik ilçesinde çocukların oyun oynadığı bakımlı bir sokakta pes dedirten anlar yaşandı. Anadolu Ajansı spor muhabiri olan Murat Kaya’nın paylaştığı görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

“BİLE BİLE ÇOCUKLARIN ÜZERİNE SÜRÜYOR”

Kaya, kızının da bulunduğu sokakta çocukların oyun oynadığını söyleyerek nefret anlarını Twitter hesabından paylaştı. Paylaşımda ise şu ifadeler yer aldı: “Şehir Halkı magandası, kızımın da oynadığı sokakta ölüm saçacak hızda ilerliyor. Çocuklar son anda ezilmekten kurtuluyor. Lütfen bu toplum zararlısını bulup hayatları tehlikeye atmaktan yargılayın. Daracık cadde ve harika bir sürat. mahsus çocukların üzerine sürüyor. Topu kaçan kızcağız son anda ezilmekten kurtuluyor. Bazen fena olayları önlemek, o olay olmadan da gerçekleşebilir. Bu tür insanlara (!) çok fazla uyarı edilmeli”

”SÜRÜCÜ HASTA FALAN TAŞIMIYOR”

Kaya, sosyal ağ kullanıcılarının “Şoför hasta taşıyor olabilir” yorumları üstüne ise şunları söyledi: ”Şoför hasta falan taşımıyor. Ben görevde yurt dışındayım. Eşimin anlattığına göre, sürücü sahile kadar gelip dönmeye çalışırken duvara sürtüyor. sonra da sözde sinirlenip arabayı o daracık sokakta son çabucak ve çocukları umursamadan sürüp yola gidiyor”

ALKOLLÜ OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

Yapılan ihbar üstüne aracın kiralık, şahsın da alkollü olduğu, sürücünün para cezası alarak ehliyetine el konulduğu belirtildi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir