Dizi oyuncuları Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı’dan birliktelik itirafı: Her şey güzel gidiyor

Dizi oyuncuları Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı'dan birliktelik itirafı: Her şey güzel gidiyor

Mucize Hekim dizisiyle adından söz ettiren 29 yaşındaki Sinem Ünsal, geçtiğimiz ay Gibi dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Kılınç ile 4 yıllık ilişkisini noktaladı. Gönlünü Gizli Gizli dizisindeki partnerine kaptıran hoş oyuncu, ilişkisini bildiri etti.

BAŞ BAŞA TATİLE GİTTİLER

FOX TV’de yayınlanan Kuytu Gizli dizisi, reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamayınca final yaptı. Bir süredir aşk yaşadıkları bahis edilen dizinin başrol oyuncuları Sinem Ünsal ve Halit Serbest Sarı’nın final çekimlerinin ardından baş başa Belgrad’a tatile gittiği ortaya çıktı.

İLİŞKİSİNİ İLAN ETTİ

Yeni rol alacağı filmin okuma provası çıkışında görüntülenen güzel oyuncu, ayaküstü Magazin Kuryesi muhabiriyle sohbet etti. Halit Özgür Sarı hakkındaki sorulara cevap veren oyuncu, ilişkisini doğrulayarak “Tatile beraber gittik. Her şey hoş gidiyor” şeklinde konuştu. Oyuncu evlilikle ilgili sorulara da gülerek karşılık verdi.

YENİ PROJESİNDEN BAHSETTİ

Kubilay Aka ile başrolü paylaşacağı yeni filmi hakkında da konuşan Ünsal, “Çok eğlenceli bir film bekliyor. Karakterim evlenmek ve huzurlu olmak istiyor fakat alışılagelmişin dışarıda bir ailesi var. Keza eşinin ailesini ayrıca kendi ailesini idare etmeye çalışan bir karakterim var” dedi.

Sinem Ünsal, Halit Özgür Sarı ile ilişkisini ilan etti: Her şey güzel gidiyor
Sinem Ünsal, Halit Özgür Sarı ile ilişkisini ilan etti: Her şey güzel gidiyor

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir