Düğünde çıkan kavga kanlı bitti! Bıçaklanan baba ve oğul hastanelik oldu

Düğünde çıkan kavga kanlı bitti! Bıçaklanan baba ve oğul hastanelik oldu

Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen sokak düğününde gençler arasında demin belirlenemeyen bir sebepten ötürü ağız dalaşı çıktı. Tartışmanın büyümesi üstüne birbirlerine bıçaklarla saldırdığı bahis edilen şahısları teskin etmek isteyen nikah sahibi baba Cemali Murat C. ve oğlu Hasan Hüseyin C., bıçaklanarak yaralandı.

BABA VE OĞUL HASTANEYE KALDIRILDI

Düğüne katılanların haber vermesi ile bölgeye çok sayıda polis ve 112 Acele servis ambulansları sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları ilk müdahalenin ardındaki baba ve oğlunu ambulanslar ile hastaneye kaldırdı.

NIKAH YARIDA KALDI

Bölgede geniş güvenlik önlemleri alan polis ekipleri yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için bölgeye çevik zor istedi. Durumu kısa sürede teftiş altına bölge polis ekipleri olayı gerçekleştirdiği belirlenen şahsı kullandığı kabahat aleti bıçakla birlikte gözaltına aldı. Polis tarafından olayla ilgili başlatılan inceleme devam ediyor. öte yandan, düğüne katılanlara ikram edilmek için hazırlanan yemeklerin ise kazanlarda kaldığı gözlenirken, kavgadan dolayı düğün yarıda kaldı.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.