Ekmek teknesi alevler içinde kalan adam,

Ekmek teknesi alevler içinde kalan adam,

Zeytinburnu Demirciler Sanayi Sitesi’nde bulunan hırdavatçılık dükkanında çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından güçlükle söndürülürken, patlama sesleri nefret edilen şey doymuş anlar yaşattı. Yangının öteki meslek yerlerine sirayet etmemesi facianın önüne geçti. Dükkanı yanan kişi ise, “Allah’ım bu nasıl bir acı” diye feryat etti.

Yangın, Zeytinburnu Seyitnizam Mahallesi Demiciler Sanayi Sitesi’nde bulunan bir hırdavat dükkanında saat 23.45 sırlarında çıktı. Az Önce bilinmez bir nedenle başlayan yangın kısa sürede büyüyerek tüm dükkana sıçradı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Durum yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale etmeye başlarken, polis ekipleri çevrede emniyet önlemi aldı. İş yerinin yanışını çaresiz izleyen birey feryat etti.

“Allah’ım bu nasıl bir acı”

Dükkanı yanan kişi göz yaşları içinde söndürme çalışmalarını izlerken, “Allah’ım bu nasıl bir acı” diye feryat etti. İş yeri sahibinin feryadını duyan vatandaşlar ise duygu dolu anlar yaşadı.

Öte yana itfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi sırasında meydana çıkan patlama sesleri nefret batmış anlar yaşatırken, yangının denetim altına alınmasını güçleştirdi. Çevredeki vatandaşların nefret dolu gözlerle izlediği yangın, itfaiye ekiplerinin yoğun çalışması sonunda kontrol altına alındı. Yangın sırasında yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluğa aleyhinde afiyet ekipleri de hazırda bekledi.

Yangın itfaiye ekiplerinin 1 saatlik yoğun çabası sonucu söndürüldü. – İSTANBUL

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir