Erdoğan’ın

Erdoğan'ın

2023 yılının haziran ayında yapılması planlanan seçimler için tüm partilerin ve liderin hazırlıkları hız kazandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan da resmen Cumhur İttifakı’nın adayı olduğunu ilan edip teşkilatlarına bazı açıklamalar verdi.

HEDEF 23 MİLYON ÜYE

Çalışmalar bilhassa geçtiğimiz günlerde Erdoğan’ın sarf ettiği “2023 seçim zaferimizin sembolü olacak 23 milyon üye hedefiyle yolumuza devam edeceğiz. Bunu başarırsak seçimden önce seçimi kazanırız” ifadeleri üzerine yoğunlaştı. AK Parti, Meclis’in kapanmasının gerisinde milletvekillerinden bakanlarına, genel başkan yardımcılarından gençlik ve kadın kollarına değin tüm teşkilatı 23 milyon üye için seferber edecek.

KAPI KAPI GEZECEKLER

Seçim bölgelerine gidecek vekiller, teşkilatla beraber kapı kapı gezerek, vatandaşın ve esnafın derdini dinleyecek, sorunları tespit edecek ve ardındaki bunu rapor olarak Genel Merkez’e sunacak. Milletvekilleri ayrıca, mahalle bazlı toplantılar gerçekleştirecek. Bunların yanı sıra, gençlik ve bayan kolları da mahalle mahalle gezerek ailelerle görüşecek. 2023 seçimlerini belirleyecek gençlerle ilgili yapılan çalışmalarla ilgili AK Parti kurmayları “İletişimde; kapsayıcı, ayrıştırmayan, farklılıkları kucaklayan ifadelere emrindeki kalmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

KÜSKÜN PARTİLİLERİN GÖNLÜ ALINACAK

Türkiye Gazetesi’nin haberine kadar AK Parti’ye oy vermiş hatta AK Parti kadrolarında ödev almış lakin dargın ve alınmış olanlara karşın de adımlar atılacak. Parti yöneticileri, bu kişilerle bir araya gelerek 2023 için takviye isteyecek.

AK Parti kurmayları, sosyal medyanın teşkilat göre daha faal kullanılacağını dile getirerek “AK Parti’nin 13-14 milyona yakın üyesi bulunuyor. Bu kadar üyesi olan bir partinin herhangi bir konu hakkında paylaşımlarının on binlerle, yüzbinlerle değil, milyonlarla açıklama edilir hâle gelmesi lazım” değerlendirmesini yaptı.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.