Eski nişanlı dehşeti! Genç kadını darbetti, kurtarmak için aracına alan taksiciye yapmadığını bırakmadı

Eski nişanlı dehşeti! Genç kadını darbetti, kurtarmak için aracına alan taksiciye yapmadığını bırakmadı

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi’nde dün gece saatlerinde, dövülen bir kadını aracına alan taksi şoförü, iki şüphelinin saldırısına uğradı. Kadının eski nişanlısı ve arkadaşı olduğu öğrenilen şüpheliler, hareket eden taksiyi otomobilleriyle peşine düşüp takip etti. Saldırganları atlatmak isteyen şoför önce benzinliğe girdi, sonradan caddeye çıktı.

ÇARPARAK DURDURDU, ÜZERİNE ÇIKIP ZIPLADI

Çevredekiler, dehşete düşüren saldırı olayını cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Görüntülerde saldırganların taksiyi çarparak durdurduğu görülüyor. Saldırganlardan birisi taksinin üstüne çıkıp zıplamaya başlıyor. Diğer agresif ise taksi şoförüne hakaret ediyor. Taksicinin polisi aradığını görebilen kavgacı, şoförün peşinden koşup tartaklamaya başlıyor. Şüpheliler korkudan taksinin içinde saklanan kadına her tarafta saldırıyor.

Eski nişanlı dehşeti! Genç kadını darbetti, kurtarmak için aracına alan taksiciye yapmadığını bırakmadı

ŞÜPHELİLER ÖZGÜRLÜK BIRAKILDI

Olay yerine gelen polis ekipleri, iki şüpheliyi ifadelerini edinmek üzere karakola götürdü. Bayan, afiyet görevlilerinin müdahalesi sonrası ambulansla hastaneye kaldırıldı. Taksi şoförü ise ayakta tedavi edilerek evine gönderildi. Bayan ve taksi şoförünün davacı olduğu saldırganlar, emniyetteki işlemlerinin peşinde adliyeye sevk edildi. Şüpheliler çıkarıldıkları mahkeme göre hür bırakıldı.

“TAKSİYE BİNİP KADINI DARBETTİ”

Kadını kurtarmak isterken darbedilen taksi şoförü Esas Vural, “Taksiyi aldım, yukarı dürüst çıkarken bir kadını darbettiklerini gördüm. Bayan bir şekilde ellerinden kurtuldu. Benim aracıma dürüst geldi. Ben de aracıma aldım. Tam arabaya binemeden, bir adam başına gelip iki vasıta arasında sıkıştırdı. Kadın taksiye bindi. Hareket ettim, kurtulmak için manevra yapıp, benzinliğe girdim. Beni takip ettiler. Taksime arkadan çarptılar. Çarpmanın etkisi ile vasıta döndü. Aracın üzerine çıktı zıpladı. İnip, beni kovaladılar. Benzinlikte darbetmeye başladılar. daha sonra bir tanesine, taksinin içine binip, kadını darbetti” dedi.

Eski nişanlı dehşeti! Genç kadını darbetti, kurtarmak için aracına alan taksiciye yapmadığını bırakmadı

“ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTI”

Vural, “Bana sorarsınız, kadını resmi olarak öldürmeye çalıştı. Kadın arabaya bütün binememiş olsaydı, daha kötü olurdu. Bir bacağı açık havada kaldı. Bacağından önemli şekilde yaralanmış. Kadını öldürebilirdi. Üstünde kesici yada ateşli bir silah yoktu. Eğer üzerinde bir şey olmuş olsaydı bana da önemli zararlar verebilirdi” ifadelerini kullandı.

“BU OLAYIN PEŞİNİ BIRAKMAK İSTEMİYORUZ”

Taksi şoförüyle aynı durakta çalışan Bilal Ayata, “Arkadaşımız kadının darp edildiğini görür görmez aracına alıyor. Kadını kurtarmak için böyle bir şey yapıyor. Saldırganlar da onları takip ediyor. Ağabeyimizin arabasına çarpıyorlar. Kadını darp edip, daha sonra arkadaşımıza saldırıyorlar. Bayan hala hastanede çare altında” dedi. Taksicinin aldığı darbeler nedeniyle evinde dinlendiğini söyleyen Ayata, “Biz bu olayın peşini teslim etmek istemiyoruz. İki saldırgan da şu lahza özgürlük. Arkadaşımız çok ağır darbeler almış, hala evinde dinleniyor” dedi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.