Fenerbahçe taraftarlarından Ali Koç’u kızdıracak video! Yarım milyona yakın görüntülenme aldı

Fenerbahçe taraftarlarından Ali Koç'u kızdıracak video! Yarım milyona yakın görüntülenme aldı

Fenerbahçe’nin en önemli problemlerinden biri olan ve bir türlü çözülemeyen golcü sorunu taraftarlar arasında çığ gibi büyümeye devam ediyor. Sarı lacivertli ekibin taraftarları neredeyse her gün sosyal ağ üzerinden tepkilerini çeşitli şekilde dile getiriyorlar. Fenerbahçe’ye gönül veren sosyal ağ kullanıcılarının tepkilerine bir yenisi daha eklendi.

‘ALİ KOÇ FORVET İÇİN HARF İSTEDİ’

Forvet transferinin bir lahza önce yapılmasını bekleyen taraftarlar, Başkan Ali Koç’u, Sözcük Oyunu programındaki bir yarışan olarak betimledi. Sorulan soruda ‘Rakip kaleye en yakın oyuncu kimdir?’ cevabını bulması istenen Koç, programda klişe haline gelen “Harf alayım” repliğini kullanarak cevap arıyor ve ‘Forvet’ kelimesini bulmaya çalışıyor. Alkış toplayan paylaşıma fazla sayıda açıklama yapıldı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile ilgili hazırlanan esprili video elden ele yayılıyor
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile ilgili hazırlanan esprili video elden ele yayılıyor
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile ilgili hazırlanan esprili video elden ele yayılıyor

İSTENİLEN VERİM ALINAMADI

Teknik Direktör Jorge Jesus’un istekleri doğrultusunda birçok mevkiiye transfer operasyonları gerçekleştiren Fenerbahçe, forvet bölgesine transfer ettikleri futbolculardan bir türlü beklenilen performansları alamadı. Bu doğrultuda Joshua King, Tiago Çukur ve son olarak transfer edilen Joao Pedro’nun da sakatlanıp performans verememesi sebebiyle bu oyunculardan verim alamamıştı.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir