Galatasaray’dan, Erden Timur hakkındaki

Galatasaray'dan, Erden Timur hakkındaki

Eski hakem ve spor yorumcusu Ahmet Çakar, spiker Ertem Şener ile yaptığı sohbette Galatasaray yöneticisi Erden Timur’un tarikat toplantısına katılarak liderlerinin elini öptüğünü iddia etmişti.

“ERDEN TİMUR BİR PROJEDİR”

Çakar, “Erden Timur bir projedir. Galatasaray’ın batıya açılan kapısında derhal ikinci adam statüsündeki Erden Timur, Cemalnur hanımefendinin tarikatında el öperken gördüm. Videosu var. Özel hayatıdır karışamam. Ama bu ülke cemaatlerden fazla çekti. Son 8-10 yılda neler olduğunu cümbür cemaat biliyor. Sonuçlarını görüyoruz” ifadelerini kullandı.

VİDEOSU ORTAYA ÇIKTI

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur’un Cemalnur Sargut’la bağlı yana olduğu görüntüler de ortaya çıktı. Odatv’nin yayınladığı görüntülerde Timur’un Cemalnur Sargut’la emrindeki yanlamasına durduğu görünüyor.

GALATASARAY’DAN CEVAP

Konuya ilişkin resmi tanımlama yapan Galatasaray, “Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Vekilimiz Sayın Erden Timur hakkında bir takım yayınlama mecralarında yapılan karalama amaçlı, maksatlı ve hiçbir realite payı olmayan haberleri (!) şaşkınlıkla takip etmekteyiz. Zamanlaması son derece manidar olan bu saldırıların aşağı yatan gerçeğin; 23. Üstünlük yolundaki kararlılığımızdan duyulan dehşet ve endişe olduğu aşikardır. Galatasaray Spor Kulübü; Başkanından yönetimine, teknik heyetinden futbolcularına, taraftarından bütün camiasına dek bir bütündür. giderken bir kere daha hatırlatmak isteriz ama; bu tür manipülatif haber ve yorumlar bizleri birbirimize daha da artı kenetler ve Galatasaray kenetlendiği süre önünde hiçbir zor duramaz” ifadelerini kullandı.

Ahmet Çakar'ın Erden Timur hakkındaki 'Tarikat' iddialarına Galatasaray'dan çarpıcı yanıt

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir