Gençlik ve Spor Bakanlığı bin 17 personel alacak! İşte kadrolar ve başvuru tarihi

Gençlik ve Spor Bakanlığı bin 17 personel alacak! İşte kadrolar ve başvuru tarihi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla bakanlık bünyesindeki istihdam konusunda açıklamalarda bulundu. Kasapoğlu, 767 sürekli temizleme işçisi, 144 engelli sürekli temizleme işçisi, 106 eski mahkum aralıksız temizleme işçisi alacaklarını duyurdu.

BAŞVURULAR 8-12 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA

Başvurular, 8-12 Ağustos tarihlerinde “esube.iskur.gov.tr” internet adresi üzerinden gerçekleştirilebilecek. Keza hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilecek. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kadar kura çekimi tamamlanmak üzere gönderilen listede bulunan adayların, kura çekimi 31 Ağustos Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

SÖZLÜ SINAV YAPILACAK

Kura çekim yeri sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı internet sitesinde yayımlanacak. Kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirilecek ve adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilecek. Kura çekimi sonrası sözlü sınava girmeye yargı kazanan adaylar Gençlik ve Spor Bakanlığınca belirlenecek tarihlerde sözlü sınava alınacak. Sözlü sınav yeri ve tarihleri “www.gsb.gov.tr” internet sitesinden duyuru edilecek.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.