Girdiği 3 farklı iş yerine esnafa saldıran kadın, seyir halindeki aracın üzerine atlayarak ortalığı birbirine kattı

Girdiği 3 farklı iş yerine esnafa saldıran kadın, seyir halindeki aracın üzerine atlayarak ortalığı birbirine kattı

Geçtiğimiz Pazar günü Sultanbeyli Turgut Reis Mahallesi’nde edinilen bilgiye göre psikolojik sorunları olduğu iddia edilen 26 yaşındaki M.Ç, girdiği 3 meslek yerinde esnafa saldırarak ortalığı birbirine kattı.

SEYİR HALİNDEKİ ARAÇLARIN ÜZERİNE ATLADI

Ardındaki esnaf göre dışarı çıkarılan genç kız, seyir halindeki aracın üstüne binip sürücülere zor anlar yaşattı. Genç kız, çıktığı aracın üzerinde sürücüye arabulucu sürmesi için “Sür, sür” diyerek seyir halinde olan aracın üstünde de bir vakit dans etti.

Sultanbeyli'de genç kız ortalığı birbirine kattı... Trafikte otomobilin üzerine çıktı

KARAKOLU DA BİRBİRİNE KATTI

İhbar üzerine durum yerine polis ekipleri sevk edildi. Ekipler M.Ç’yi yakalayıp gözaltına aldı. Genç kız, gözaltına alındığı karakolda da etrafa saldırarak ortalığı birbirine kattı.

“BÜYÜK İHTİMAL YASAKLI MADDE KULLANIYOR”

Olaya tanıklık eden esnaflardan Ramazan Albayrak, “Olay pazar günü oldu. 26 yaşında bir genç kız, yaklaşık 1 aydır burada, daha önce yoktu. Tahminimce şu arkadaki taraflarda kalıyor. Gece evde kalmıyor. Dükkanımız burada gece 2’ye değin açığız. Genç kız bilhassa geceleri çıkıyordu fakat bu sefer gündüz çıktı. Baya bir taşkınlık çıkardı. İlk baş yandaki kafelerden başladı daha sonra buraya gelip içeride müşteriler varken dere bardaklarını kırıp biranda gitti. Ondan sonra bizim yanındaki berber arkadaşımızın camını tekmelemeye başladı. Ardından ahali başına toplanırken kız tekrar çıldırdı. Yoldan geçen arabaların üstüne çıkıp camlarına vurmaları ve aracın üstüne çıkıp taşkınlık yapmaya başladı. Bizde polise haber verdik. Polis geldi, götürdü. Baştan dışarı çıkmış. Dün akşam buradaydı, her gün burada. Bir tedbir alınamadı. Büyük olasılık yasaklı madde kullanıyor. Yetkililerden böyle insanların tedavi görmesini istiyoruz. Bu cins insanların harcanmamasını istiyoruz. Devlet tarafından teminat altına bir bakımevine yerleştirilmesi gerekli. Bir tedbir alınmasını istiyoruz. Esnaf arkadaşlarla burada rahat bir şekilde huzurlu elde etmek istiyoruz.” dedi.

O ANLAR KAMERADA

Genç kızın karakolda ve sürücülere kabusu yaşattığı anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde genç kızın yoldan geçen araçların üstüne çıkıp sürücülere güç anlar yaşattığı ihbar üzerine alındığı karakolda da sandalye ve canları tekmeleyerek ortalığı birbirine kattığı görülüyor.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.