Görevli polis, kimliğini unutan öğrencinin ailesine ulaşmak isteyince alınan cevap yürek burktu: Annemle babam vefat etti

Görevli polis, kimliğini unutan öğrencinin ailesine ulaşmak isteyince alınan cevap yürek burktu: Annemle babam vefat etti

Ölçme, Seçme ve Sipariş Verme Merkezince (ÖSYM) YKS’nın ilk oturumu Temel Tatminkarlık Testi (TYT), saat 10.15’te başladı. Osmaniye Anadolu Lisesi’nde sınava gireceği sınıfa çıkmak için okul kapısında polis ekiplerince yapılan doküman kontrolünde kimliğini unuttuğunu fark eden Ayşe Sabancanlı gözyaşlarına boğuldu.

“ANNEM DE BABAM DA DEĞIL”

Antre kapısında görevli polis ekipleri kadar güçlükle sakinleştirilmeye çalışılan genç kız, kısa süreli yaşadığı şokun arkasında aile yakınlarının numarasını polis ekiplerine söyledi. Polisin anne babasının numarasını sorması üzerine kız öğrencinin “Annem de babam da vefat etti benim” demesi yürek burktu.

KİMLİĞİNİ YETİŞTİRDİLER

Daha sonra aile yakınlarıyla telefonda görüşen genç kız, kimliğinin geleceğini anlamasıyla biraz da olsa sakinleşti. Gözyaşları içerisinde beklerken gelen bir telefonla koşmaya başlayan genç kızın kimliğine kavuşma hatıra İhlas Haber Ajansı kameralarına saniye saniye yansıdı. Aile yakınından kimliğini bölge genç kız, fazla heyecanlı olduğunu, arabadan inerken kimliğini unuttuğunu söyledi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.