Güzel oyuncu Aslı Enver’in iş adamı sevgilisiyle evleneceği iddia edildi

Güzel oyuncu Aslı Enver'in iş adamı sevgilisiyle evleneceği iddia edildi

Ünlü oyuncu Aslı Enver, Murat Boz, Kerem Tunçeri, Önder Öztarhan derken, sonunda aradığı aşkı meslek adamı Berkin Gökbudak’ta buldu.

Çiftin yaz başından bu yanlamasına görüştükleri öğrenildi.

‘EVLİLİK KARARI ALDILAR’ İDDİASI

Gazete Magazin’de bulunan habere göre; Aslı Enver ile Berkin Gökbudak’ın izdivaç kararı aldığı bahis edildi.

Çiftin, yakın zamanda aileleriyle tanışacağı da öne sürüldü.

Aslı Enver Hakkında Flaş İddia!

ASLI ENVER KİMDİR?

Güzel oyuncu Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde Kıbrıs Türkü bir baba ile eğitim için Türkiye’den Londra’ya dışarı giden bir annenin ikinci çocuğu olarak Londra’da doğdu. Enver, 12 yaşına dek Lonra’da yaşadıktan sonra ailesi ile birlikte Türkiye’ye taşınmıştır.

Pera Hoş Sanatlar Lisesi’nde okuduktan sonradan sonra Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kariyerine TRT’de yayınlanan sitcomda iki dakikalık bir rol ile başlamıştır. sonradan Hayat Bilgisi adlı dizide oynadıktan daha sonra Ayna adlı kısa filmde rol almıştır. 2007 yılında yayınlama hayatına başlayan Kavak Yelleri’nde Mine Ergün karakterine yaşam veren Enver, Suskunlar adlı dizide Ahu karakterini canlandırmıştır.

2013 yılında Kayıp dizisinde Arzu Albayrak karakterini oynadıktan sonra, Bana Artık Hicran de ve İstanbullu Gelin dizilerinde başrol oynamıştır. Son olarak Babil dizisinin kadrosunda yer aldı.

ASLI ENVER’İN ÖZEL HAYATI

2012 senesinde Birkan Sokullu ile evlenmiş 2015 Ağustos ayında ise avukatı yoluyla boşandığını duyurmuştur. 2016 yılından 2019 yılına dek Murat Boz ile sevgililerdi. Enver, uzun süre iş insanı Önder Öztarhan ile beraberlik yaşadı.

Aslı Enver bir süredir iş adamı Berkin Gökbudak ile aşk yaşıyor.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir