Hakan Ural eski patronu Acun Ilıcalı’yı eleştirdi: Ondan ‘gerçekten’ kelimesini alın, konuşamaz

Hakan Ural eski patronu Acun Ilıcalı'yı eleştirdi: Ondan 'gerçekten' kelimesini alın, konuşamaz

Kanal D ekranlarında Nur Tuğba Namlı ile Neler Oluyor Hayatta programının sunuculuğunu yapan Hakan Ural, canlı yayında çarpıcı direktifler yaptı. Bir Takım şahısların konuşamadığını söyleyen Ilıcalı, Acun Ilıcalı’yı da niyet aldı.

ELEŞTİRİLERE SERT BİR DİLLE CEVAP VERDİ

Uzun süredir her söylediğinin yanlış yerlere çekilerek linç edildiğini söyleyen Ural, dünkü canlı yayında eleştirilere cevap verdi. ‘Asker kaçağı’ olarak suçlandığını söyleyen ünlü ad, “Söylediklerime cevapları olmadığı için askerlik olayını konuşuyorlar. Askerlik yapalı 28 sene olmuş. Van’da 18 ay askerlik yaptım. Pek bir algı yaratıyorlar oysa ‘Hakan askerlik yapmadı’ diyorlar. Beni korkutma ihtimaliniz sıfır. Ben ölümü göze aldım, hayatımı koydum. Vatanımı, milletimi seviyorum. Kendi bildiğim doğruları mesuliyet duygusuyla dile getiriyorum. Ölmek var, dönmek değil” dedi.

Hakan Ural, eski patronu Acun Ilıcalı'yı hedef aldı: Ondan gerçekten kelimesini alırsanız konuşamaz

“ACUN ‘AÇIKÇASI’ KELİMESİ OLMADAN KONUŞAMAZ”

Ural bugünkü programda ise eski patronu Acun Ilıcalı’yı amaç aldı. 25 yıldır içinde olduğu medya sektöründe yıllardan beri sunuculuk yapan Acun Ilıcalı’nın konuşamadığını söyleyen Ural, “Acun’a de fakat ‘açıkçası’ kullanmadan konuş de, konuşamaz. Böyle kalır… Çok var öyle insan giderken, görüyorum. Açıkçasıyı çıkar cımbızla, mesela bir cümle kurdu diyelim; ‘Ben bugün açık konuşmak gerekirse yarın geldim, gittim. İşte topu da aldım gittim.’ Desen ama, şu açıkçasını çıkarttım buradan. Sen yeniden benzer cümleleri kur. Ne fark edecek? Hiçbir şey… ‘Açıkçası’ dediğin şeyi söylememen gerekiyor. Yani ‘doğrusu, hadi neyse’ dersen yani dobra dobra anlatmak istemiyorsun… Lakin ayrıca açık konuşmak gerekirse deyip keza konuşmak çok garip değil mi? Zaten konuşuyorsun oğlum” ifadelerini kullandı.

Son dönemde aldığı eleştiriler hakkında konuşan Hakan Ural: Ölümü göze aldım sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.