Hiç tanımadığı bir adam, eşiyle yürüyen kadını belinden tutup kendine doğru çekti! Olayı fark eden koca tacizciyi tekme tokat dövdü

Hiç tanımadığı bir adam, eşiyle yürüyen kadını belinden tutup kendine doğru çekti! Olayı fark eden koca tacizciyi tekme tokat dövdü

Sarıyer Merkez Mahallesi’nde geçen cumartesi saat 16.30 sıralarında, Gülden Bozkurt, eşi ve bebeği ile caddede yürüyordu. Eşi ekmek alması için caddede duran Gülden Bozkurt’un gerisinde yaklaşan bir birey kadına sarıldı. Eşi Alparslan Bozkurt, şüpheliyi tekme tokat dövdü. Çevredekilerin dağıtmak için araya girmesini fırsat bilen kesin olmayan kaçtı. Yaşananlar işyerinin güvenlik kamerasıyla kaydedildi.

“BELİME SARILDI, BENİ KENDİNE IÇTEN ÇEKTİ”

Gülden Bozkurt “Eşimle beraber yürüyüş yapıyorduk bu yolda. Normalde her zaman aleyhinde yoldan giderdik ama bugün buradan geçelim dedik. Eşim, ‘Çantamı evde unuttum senden para alayım’ dedi. Cüzdanımı açtım on lira vereceğim, ekmek alıp gelecek karşıdan. aniden arkamda birisi böyle bam diye vurunca ben herhalde ayağı takıldı, bir şey oldu sandım ama adamın eli belimde. aniden sarıldı, beni kendine doğru çekti.

“BEN ÇARESİZ BİR ŞEKİLDEYİM”

O anda eşime baktım eşim bana baktı. Baktım ki eşim adamı dövmeye başladı. Ben sapık olduğunu anladım. Ben çığlık atınca çantacı beyefendi dışarı çıktı, eşimi tuttu. O anda çocuğum pusetin içinde uyuyor. Ben biçare bir şekildeyim. Ne yapacağımı bilmiyorum. Çocuğumu uykudan kaldırıp kucağıma alıp insanlardan destek istemek zorunda kaldım.

“ONU ELİMDEN İYİ Kİ ALMIŞ”

Alparslan Bozkurt, “Eşimle beraber yürüyüşe çıktık. Buradan geçerken ekmek alalım dedik. Eşim elini çantasına atıp para çıkarttı, bana verecekti. Birdenbire eşimin beline sarıldı. Ben de panik halinde ne oluyor dedim. Olayın taciz olduğunu anladım. Dövmeye başladım zaten burada. Sağ olsun Doğan abi koştu derhal geldi. Onu aldı elimden, iyi ancak de almış zaten. Sonradan zaten kaçtı.” şeklinde konuştu.

“FAZLA KÖTÜ BİR OLAYDI”

Mahalle sakini Doğan Tek ise, “Bizim burada böyle olaylar çok yaşanır fakat bu fazla fena bir olaydı. Ben şurada kapının önünde dururken aniden önümde oldu. Arkadaş süratli seri geliyordu ileriden, bu vesileyle aniden yengenin beline sarıldı. O anda zaten sağ olsun Alparslan kardeş Osmanlı tokadını yapıştırdı. Biz tam konuyu anlayamadık. O arada hanımı bağırmaya başlayınca ben gittim tuttum onu. Dedim ama ‘dur adamı bırak’ Oda ‘abi bırak karımı taciz etti.’ dedi. Karımı taciz etti deyince ben bıraktım zaten lakin o ara adam kaçtı, iyi ki de kaçtı. Yahut aslında bugün bu konuları konuşmuyorduk. Fakat adalet edene dersini vermek gerekli olduğunu düşünüyorum. İnşallah bir daha tekrarı yaşanmaz” dedi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.