Hindistan’da feci olay! Kaynar kazanın içine düşen adam hayatını kaybetti

Hindistan'da feci olay! Kaynar kazanın içine düşen adam hayatını kaybetti

Hindistan’ın güneyindeki Tamil Nadu eyaletindeki bulunan Madurai’de bir birey, kaynayan kazanlardan birinin içine düştü. Aadi Festivali için hazırlanan yulaf lapası kazanına düşen 54 yaşındaki adamın yardımına çevredekiler koşarken, kazanın sıcak olması sebebiyle adamı kurtarmakta zorlandılar. Peşinde bir birey kazanını devirerek adamı kazandan çıkardı. Vücudunun yüzde 65’i yanan adamın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği aktarıldı.

TÖKEZLEDİKTEN SONRADAN KAZANA DÜŞTÜ

Olayın 29 Temmuz’da meydana geldiği, emniyet kamerası görüntülerinin ise 2 Ağustos’ta sosyal medyaya sızdırılması ile gündem oldu. Emniyet kamerası görüntülerinde, 54 yaşındaki adamın, tökezlediği ve kazana tutunduğu, ardındaki içine düştüğü görüldü.

EŞİ, EPİLEPSİ HASTASI OLDUĞUNU AÇIKLADI

Polis, olayla ilgili soruşturma başlatırken, adamın intihar ettiği üzerinde de durulduğunu açıklama etti. Hayatını kaybeden adamın eşi ise polise şikayette bulunarak, kocasının intihar etmediğini ve epilepsi hastası olduğunu ifade etti. Kadın, kocasının kazanın yanına gittiğinde bir nöbet geçirdiğini ve dengesini kaybederek içine düştüğünü söyledi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.