Hollywood filmlerine konu olmuştu! 65 yaşında kadın Beylikdüzü Belediyesi’nde stajyer oldu

Hollywood filmlerine konu olmuştu! 65 yaşında kadın Beylikdüzü Belediyesi'nde stajyer oldu

Çocuklarını büyütmek için üniversiteye gidemeyen 3 çocuk annesi 65 yaşındaki Ayten Baran en büyük hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor. 2019 yılında Grafik Tasarım Bölümünü kazanarak üniversite hayatına adım atan Baran, staj için Beylikdüzü Belediyesi’ne başvurdu. Başvurusu kabul edilen Baran, Grafik Tasarım Ofisi’nde çalışmaya başladı.

65 yaşında Beylikdüzü Belediyesi'nde stajyer oldu

“ÖĞRENMENİN VE UĞRAŞ ETMENİN YAŞI YOK”

Fotoğraf sanatıyla da ilgilenen Baran, üniversitede gençlerle arasının iyi olduğunu belirterek, “Öğrenmenin ve mücadele etmenin yaşı yok. İnsan nefes aldığı sürece hedefine gitmeli. ‘Yaşlandım bir köşeye geçip oturayım’ değil. Koşuşmak insana, hastalığını da unutturuyor. Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, beni görür görmez şaşırdı. Benim yaşımda birinin stajyer olarak çalışması hoşuna gitti” diye konuştu.

65 yaşında Beylikdüzü Belediyesi'nde stajyer oldu

“AYTEN HANIM AZMİ VE ÇALIŞKANLIĞIYLA HEPİMİZE ÖRNEK OLUYOR”

Beylikdüzü’nde her yaştan insana eşit imkanlar sağlandığını dile getiren Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Ayten Bayan bizi mutlu etti. Azmiyle, çalışkanlığıyla hepimize misal oluyor. Biz de Beylikdüzü Belediyesi olarak onun yanında olmaya devam edeceğiz. Bu enerji herkese misal olmalı. Biz de kendisiyle birlikte çalışmaktan fazla keyif alıyoruz. Beylikdüzü’nün farklı bir enerjisi var. O enerji stajyerimize de yansımış” ifadelerini kullandı.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.