İBB’den nakit ihtiyacı olanlar için yeni proje: İstanbulkart üzerinden 2.500 TL faizsiz kredi verilecek

İBB'den nakit ihtiyacı olanlar için yeni proje: İstanbulkart üzerinden 2.500 TL faizsiz kredi verilecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB iştiraki Belbim ile Fibabanka arasında imzalanan anlaşma kapsamında hayata geçirilen ‘Dijital Bakiye’ projesiyle ilgili bir paylaşım yaptı. İmamoğlu, kampanya kapsamında nakite ihtiyacı olanlara 2.500 TL pasif kredi verileceğini söyledi.

İmamoğlu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

” İstanbulkart’a bakiye desteği var. İstanbulkart Mobil üzerinden 2500 TL’ye dek edilgen, masrafsız aldığınız + Dijital Bakiye’yi İstanbulkart’ın geçtiği bitmiş kullanabilirsiniz.”

İBB'den nakite ihtiyacı olanlar için yeni proje: İstanbulkart üzerinden 2.500 TL faizsiz kredi verilecek

KAMPANYANIN DETAYLARI

Dijital Bakiye kampanyası dahilinde, Fibabanka müşterisi olsun olmasın bütün İstanbulkart mobil kullanıcıları, uygulamanın sunduğu dijital karta 2 bin 500 TL’ye kadar 5 avuç içi varan vadede edilgen, 5 bin TL’ye kadar 24 aya varan vadede düşük faizli ihtiyaç kredisine başvurma imkanına sahip olacak. İstanbulkart ile ödeme ayrıcalığının olduğu binlerce noktada tüketiciler ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

MAKSİMUM ASAP 5.000 TL

Dijital Bakiye başvurusunu, Belbim dijital kanallarına aza kullanıcılar yapabilecek. Onaylanan kredi bakiyeleri FibaBanka kadar, başvuru formu sahibinin dijital kartına yüklenecek. Dijital kart ve İstanbulkart limitleri aylık güncellenecek. Kampanyadan faydalandırılabilecek tek seferde ve maksimum tutar aylık 5.000 TL ile sınırlı kalacak.

AYDA YALNIZCA BİR KERE YARARLANILACAK

Ayda yalnizca bir defa kampanyadan faydalanılabiliyor. Sonraki aylarda bitmiş kullanmak istenirse dijital kartın kullanılabilir limiti, 5.000 TL olmalıdır. Yani bir önceki ay aldığınız borcu ödemiş olmanız gerekiyor.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.