İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ile Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ sosyal medyada tartıştı

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ile Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ sosyal medyada tartıştı

Galibiyet Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabında Gaziantep’te bir kadının tanıdık olmayan uyruklu bir kişi tarafından zorla arabaya bindirilmek istendiğini oysa bu kişinin tutuklandığını iddia etti. Açıklamalarında Özdağ, “Gaziantep Karataş mahallesinde Kız caddede yürüyor, kulağında kulaklıkla müzik dinleyerek. Arkadan otomobil yaklaşıyor içine çekmek istiyor.Kız direniyor, arabaya bütün bildirirken vatandaşlar müdahale ediyor.Yoldan geçen jandarma durumu görüyor ve Suriyeliyi alıyor. Savcı tutukluyor” ifadelerini kullandı.

“NERESİNİ DÜZELTELİM?”

Özdağ’ın sosyal medyada gündem yaratan bu paylaşımına Gaziantep Valisi Davut Gül cevap vererek, “Karataş değil Abdulhamit Han, Araçla yok , Jandarma yok polis, Suriyeli/tanıdık olmayan yok vatandaşımız, Savcı değil mahkeme. Neresini düzeltelim? Suç işleyen herkese cezası veriliyor. Münferit olaylar üzerinde gündem oluşturmak toplumsal barışımıza hasar veriyor!” dedi.

“SEN İNSAN DEĞİLSİN, YATACAK YERİN YOK”

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, konuyla ilgili olarak “Sen insan değilsin Ümit Özdağ. Senin yalanların yüzünden dün Bolu’da parkta oturan dört günahsız bıçaklandı, biri de darp edildi! Senin yatacak yerin değil!” ifadelerini kullandı.

“SİZLER TÜRK DEĞİLSİNİZ”

Bu paylaşımı Ümit Özdağ’ın yanıtı ise “S. Soylu’nun sanço’su İsmail Çatak benim insan olmadığımı söylemiş. İsmail, sizler TÜRK değilsiniz. Türkiye’ye 10 milyondan artı mülteci ve kaçağı doldurdunuz. Bu ülkeyi işgal ettirip, iç savaşa sürüklüyorsunuz. Zafer Partisi Türk Milleti’nin işgale karşı direniş hattıdır.” şeklinde oldu.

“TÜRKLÜĞÜ AĞZINA ALACAK EN SON ZAVALLI”

Çataklı buna karşılık, “Bizim bu milletlete sevdamızın sadakasını versek sana artı kazanç. Türklüğü ağzına alacak en son zavallı!” dedi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir