İçişleri Bakanı Soylu yangın bölgesinde konuştu! İsim vermeden Şahan Gökbakar’a yüklendi

İçişleri Bakanı Soylu yangın bölgesinde konuştu! İsim vermeden Şahan Gökbakar'a yüklendi

Muğla’nın Marmaris ilçesinde öbür noktalarda devam eden orman yangınıyla uğraş 2’nci gününde… Havanın aydınlanmasıyla yangına havadan müdahale her yerde başladı.

BAKAN ASILZADE, İSİM VERMEDEN ŞAHAN’A YÜKLENDİ

Bölgede birtakım incelemelerde yer alan İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat, yürütülen çalışmalarla ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Türkiye her meselesini yönetebilecek kudrete sahip olduğunu ifade eden Bakan Aristokrat, ad vermeden sosyal medyadan yangınla ilgili paylaşımlarıyla gündem olan Şahan Gökbakar’a da yüklendi.

“NE YERINE GETIRMEK İSTEDİKLERİNİ BİLMİYORUM”

Bakan Aristokrat yaptığı açıklamada “Sele gideriz hatalı bilgilerle vatandaşımızı yanıltmaya, meseleye muavin olmaktan ziyade bu meseleden nasıl bir karmaşıklık ve kaos oluşturabilirim düşüncesinde hoşgörüyle karşı karşıyayız. Helikopter uçarken helikopterin aşağı ‘burada helikopter değil, hava aracı yok’ diye beyanlarda bulunanların ne yerine getirmek istediklerini, vazifelerinin ve görevlerinin ne olduğunu bilmiyorum” ifadelerine yer verdi.

ŞAHAN GÖKBAKAR NE DEMİŞTİ?

Marmaris’te meydana çıkan orman yangını sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Gökbakar, şu satırlara yer vermişti: “Bakın demin hava aydınlık iken bu halde yanan bir yangın… Havadan uçakla müdahale edilir mi? Edilir! Nerede bu uçaklar? Uçaklar nerede? Bu yangın tekrar o adar büyük bir alanı değil edecek oysa! Eyvah! Kış boyu bu anı söyledim. Nerede bu uçaklar?”

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.