İngiltere’de gündem sapık tesisatçı! İş için gittiği evlerde yatak odasına kamera yerleştiren tesisatçı güvenlik kamerasına yakalandı

İngiltere'de gündem sapık tesisatçı! İş için gittiği evlerde yatak odasına kamera yerleştiren tesisatçı güvenlik kamerasına yakalandı

İngiltere’de tesisatçılık yapan Leslie Burton, iş için gittiği evlerdeki mahrem görüntüleri kayda geçirmek için kadınların yatak odalarına bakımlı kameralar yerleştiriyordu. Gaz kazanlarına servis yaparken evlere kuytu cihazlar saklayan tesisatçı, meslek için gittiği bir evin emniyet kamerasına yakalanarak kendini ele verdi. Evdeki “dadı kamerası”nın, çocukları uyurken göz kulak olmak için ev sahipleri kadar yerleştirildiği öğrenildi.

ÖNCE ÇEKMECEYİ KARIŞTIRDI SONRA…

Ortaya meydana çıkan kamera görüntülerinde tesisatçı Burton’ın yaptıkları mide bulandırdı. Burton, gittiği evde ilk kez bir yatağın başucundaki çekmeceyi karıştırıyor. Bu sırada bir cinsel ilişki oyuncağı bulan tesisatçı, ardından kendini tatmin ederken görülüyor.

BİLGİSAYARINDAN ENDİŞE VERİCİ GÖRÜNTÜLER ÇIKTI

Savcı Rob Coyne, polisin Burton’ı tutukladığını ve bilgisayarında çok sayıda üzüntü verici görünüm bulduğunu söyledi. Burton’ın ifşa olmasının arkasından tesisat firmasından istifa ettiği bildirildi. Geçen hafta sulh mahkemesinde hırsızlık, röntgencilik ve fazla pornografi bulundurma suçlarını itiraf etti.

DAVA KRALİYET MAHKEMESİNE GÖNDERİLDİ

Hakimler uygulayabilecekleri maksimum 12 aylık hapis cezasının tatmin edici olmadığına karar verdiğinden, davası karara varmak üzere kraliyet mahkemesine gönderildi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.