İranlı hayranı ile evlenmişti! Nihat Doğan’ın düğününde bir maganda, kalabalığın ortasında havaya peş peşe ateş etti

İranlı hayranı ile evlenmişti! Nihat Doğan'ın düğününde bir maganda, kalabalığın ortasında havaya peş peşe ateş etti

Yaşadığı ilişkilerle ara sıra gündeme gelen Nihat Doğan, İranlı hayranı Özlem ile sessiz sedasız evlendi. Bebek bekledikleri iddia edilen çiftin dahası düğün görüntüsü ortaya çıktı.

HAVAYA ALEV ETTİ

Nihat Doğan ve Arzu isimli hayranına ait olduğu ileri sürülen nikah töreninde ünlü şarkıcı, sevdikleriyle halay çekiyor. O esnada halay başındaki bir birey de Doğan’ın kulağına bir şeyler söyledikten sonradan kalabalığın arasına girerek bir çocuğun gözü önünde peş peşe havaya alev ediyor. Havaya alev edildiği esnada halaydan çıkan bir kadının apar topar çocuğunu uzaklaştırdığı görüldü.

Hayranıyla evlenen Nihat Doğan'ın düğününde tepki çeken anlar! Bir kişi, kalabalığa aldırış etmeye havaya ateş etti

3 AYLIK HAMİLE İDDİASI

Sevim Bölge ile ilişkisini noktalayan Nihat Doğan, İranlı hayranı Açlık ile nikah masasına oturdu. Apar topar evlenen çiftten Açlık Bayan’ın 3 aylık gebe olduğu iddia edildi. Bakımlı kıyılan nikaha tanık olduğunu söyleyen müzisyen Erol Köse, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Nihat Doğan, İranlı Özlem ile evlendi. Gelinin 3 aylık hamile iddiası var bu da farklı bir sevinç yarattı. Siyasete soyunan ve benim de yıllardan beri albüm yapıp meşhur ettiğim Nihat, birçok okumuştan okumuş bir adamdır. Umarım çabucak baba olur” dedi.

Hayranıyla evlenen Nihat Doğan'ın düğününde tepki çeken anlar! Bir kişi, kalabalığa aldırış etmeye havaya ateş ettiNihat Doğan düğününde halay çekti
Hayranıyla evlenen Nihat Doğan'ın düğününde tepki çeken anlar! Bir kişi, kalabalığa aldırış etmeye havaya ateş ettiÖzlem Hanım
Hayranıyla evlenen Nihat Doğan'ın düğününde tepki çeken anlar! Bir kişi, kalabalığa aldırış etmeye havaya ateş etti

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir