İstanbul’da ahşap köşk alev alev yandı! Yangın diğer yakadan görüldü

İstanbul'da ahşap köşk alev alev yandı! Yangın diğer yakadan görüldü

Üsküdar Beylerbeyi Mahallesi Şair Asaf Halet Çelebi Sokak’ta yer alan koruluk içerisindeki 2 katlı ahşap köşkte saat 20.15 sıralarında az önce bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler kısa sürede büyüyerek İstanbul’un değişik ilçelerinden görüldü.

ALEVLER DENETIM ALTINA ALINDI

İhbar üstüne çok sayıda itfaiye polis ve sıhhat ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri müdahale ederek yangını takriben iki saatte yoklama altına aldı. Polis ekipleri bölgede emniyet önlemi aldı. Sağlık Durumu ekipleri ise herhangi bir olumsuzluğa karşısında hazır bekletildi. Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek yanan yerde incelemelerde bulundu.

“AHŞAP KÖŞKÜN TAMAMI YANDI”

Yangınla ilgili yorumlama yapan Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek “Yaklaşık 5 dönüm koruluk, özel mülk olan içerisinde ahşap köşkte henüz sebebi belirlenmeyen bir yangın çıktı. Ahşap köşkün tamamı yanmış vaziyette. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın yoklama altına alındı. Şu an da ekipler soğutma çalışması yapıyor. Yangının çıkış sebebi ve meydana gelen zararın ayrıntılarına ilişkin ilerleyen saatlerde izah etme yapacağız” dedi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.