İstanbul’dan tatil göçü! Trafik çilesi 1 gün önceden başladı

İstanbul'dan tatil göçü! Trafik çilesi 1 gün önceden başladı

İstanbul’da yarın arefe günü ile birlikte başlayan 9 günlük Kurban Bayramı tatili öncesinde vatandaşlar yollara döküldü. Bu süreyi tatilde ya da memleketlerinde geçmek isteyenlerin şehri terk etmez, trafik yoğunluğu oluşturdu.

TRAFİK YOĞUN

Bayram tatilini şehir dışarıda dinmek isteyen İstanbullular sabahın erken saatlerinde yola çıktı. Yola meydana çıkan vatandaşlar sebebiyle TEM Otoyolu Sultanbeyli mevkii Ankara istikametinde zaman zaman trafik yoğunluğu oluştu.

EKİPLER DENETİMDE

İstanbul İl Güvenlik Müdürlüğü ekipleri de Kurban Bayramı öncesinde il genelinde 19.00 ile 21.00 saatleri aralarında, “Yeditepe Rahatlık” denetimleri yaptı. Beyoğlu Taksim Meydanı, Fatih Millet Caddesi ve Kadıköy başta edinmek üzere belirlenen birçok noktada gerçekleştirilen denetimlere, Asayiş Şube Müdürlüğü, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetim, Havacılık ve Narkotik Suçlarla Çaba şubelerine ast polis ekipleri katıldı. Taksim Meydanı’ndaki denetimde, ekipler durdurulan araçlarda arama yaptı. Sürücü ve yolcuların üzeri aranırken kimlik kontrolleri de yapıldı.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.