İYİ Parti lideri Akşener, adaylık konusunda vurgu yapan belediye başkanlarına cevap verdi: Başbakanlığa aday olduğumu söyledim

İYİ Parti lideri Akşener, adaylık konusunda vurgu yapan belediye başkanlarına cevap verdi: Başbakanlığa aday olduğumu söyledim

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dün genel merkez binasında partisinin belediye başkanı ile bir araya geldi. Akşener, “Sizi görmek ne hoş” diye karşıladığı belediye başkanlarıyla bir bir tokalaştı. Takriben 6 saat süren toplantıda Akşener daha çok başkanları dinledi. Tercih süreci ve parti politikalarının sahadaki yansımalarının ele alındığı toplantıda belediye başkanları izlenimlerini anlattı.

“GERİ DÖNÜŞ OLMAZ”

Habertürk’ten Mahir Kılıç’ın haberine göre toplantıya katılan belediye başkanları Akşener ‘e “Bizim Cumhurbaşkanı adayımız sizsiniz” dedi. Anadolu’da da bu yönde bir istek olduğunu dile getirdi. Ama Akşener bu sözlere “Ben başbakanlığa aday olduğumu söyledim, bundan geri dönüş olmaz” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener keza seçimlerde birinci parti olma iddiasını da yineledi. Bu sözün gereksiz yere söylemediğini, hedefin muhakkak bir taktik ve plan çerçevesinde dile getirildiğini ve hedefe de ulaşılacağını kaydetti.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.