İYİ Parti lideri Akşener’e soru soran genç kız yüz ifadesiyle dikkat çekti! Arkadaşının elini tutarak dinledi

İYİ Parti lideri Akşener'e soru soran genç kız yüz ifadesiyle dikkat çekti! Arkadaşının elini tutarak dinledi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Yalova’da esnaf ziyareti esnasında genç bir vatandaşın uyuşturucu ile mücadeleye yönelik sorduğu soruya verdiği yanıtı sosyal ağ hesabından paylaştı.

“AK PARTİLİ KIZLARIMIZ BANA SORUYOR”

Akşener, paylaşımına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da etiketleyerek şu notu düştü: “Bak Sayın Recep Tayyip Erdoğan sana ulaşamayan Ak Partili kızlarımız bana soruyor: Süleyman Asilzade’nun dediğine tarafından Ak Parti iktidarı, 15 Temmuz 2016’ya dek uyuşturucuyla çaba etmemiş. Bu iddia karşısındaki cevabını milletçe, merakla bekliyoruz. Haydi bakalım buyurun, açıklayın”

“AK PARTİ İKTİDARI 2002’DE BAŞLADI, DEĞİL Mİ?”

Videoda gençlerin sorusu üzerine Akşener şu yanıtı veriyor: “Ben Sayın Asilzade’nun o tweetlerine yanıt vermemiştim. Siz hemen dürttüğünüz için cevap vereceğim. Sayın Soylu diyor ki; ‘Uyuşturucuyla mücadele 2016, 15 Temmuz sonrası.’ Peki, AK Parti iktidarı 2002’de başladı değil mi? Sayın Cumhurbaşkanımız o süre Başbakanımız mıydı? Evet. Çağrıda Bulunmak ama tüm o süreç içerisinde katiyetle Sayın Asilzade iddiasına kadar sevgili yavrucuğum, uyuşturucu mücadelesini bu arkadaşlar yapmamış.

“CAPTAGON’LA İLGİLİ GOOGLE’A GİRİN, SEVGİLİ KIZLARIM”

Hemen ben Sayın Cumhurbaşkanına, Sayın Erdoğan’a soruyorum; Süleyman Aristokrat’nun dedikleri dürüst mudur? Captagon’la ilgili mevzuya girin, Google’a sevgili kızlarım. Kimin zamanında olduğunu anlarsınız. O ilgili kişi de hemen sarayda. Tamamlanmış mı canım. Bak hiç bu cevapları vermeyecektim, sordunuz veriyorum derhal. İyi ki de sordun.”

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.