İyi Parti’yi sarsan olay! Sokak köpeği tarafından ısırılan Meral Akşener, kuduz aşısı yaptırdı

İyi Parti'yi sarsan olay! Sokak köpeği tarafından ısırılan Meral Akşener, kuduz aşısı yaptırdı

Seçim çalışmaları zarfında ziyaretlerde bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, geçtiğimiz günlerde de Bilecik’e gitti. Burada esnaf ziyareti yapan ve Pazaryeri, Söğüt ve Gölpazarı ilçelerini gezen Akşener’in başına talihsiz bir olay geldi.

KÖPEK ISIRDI

Kentte Ertuğrul Gazi Türbesi’ni gezip vatandaşlarla sohbet eden Akşener’in bir sokak köpeği kadar ısırıldığı öğrenildi. Zor anlar yaşayan İYİ Parti liderine anında birincil müdahale yapıldı. Sağlık Durumu ekiplerinin iğne yaptığı Akşener, ziyaretlerine kaldığı yerden devam etti. Odatv’nin haberine kadar Meral Akşener’in afiyet durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Meral Akşener'i sokak köpeği ısırdı

MAKAM ARACI KÖPEĞE ÇARPMIŞTI

Öte yana İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 5 Ağustos’ta Yalova programı zarfında Armutlu ilçesine gidip, buradaki ziyaretinin ardındaki Termal ilçesine geçmişti. daha sonra il merkezine hareket eden Akşener, yol üzerindeki Yeni Mahalle’den geçtiği sırada makam aracının sahipli olduğu belirlenen bir köpeğe çarpması üstüne otomobilden inmişti. Akşener, partililere zarar görmüş köpeğin çare edilmesi talimatını verdikten daha sonra güzergahına devam etmişti.

Meral Akşener'i sokak köpeği ısırdı

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir