İzmir’de vahşet! Dayaktan kaçan Hanife, terminalde kocası tarafından bıçaklanarak öldürüldü

İzmir'de vahşet! Dayaktan kaçan Hanife, terminalde kocası tarafından bıçaklanarak öldürüldü

Dün saat 17.00 sıralarında 1’i kız, 2 çocuk annesi Hanife Çakıcı, eşinden aralıksız zor gördüğü için evi terk edip otogara gitti. Durumu fark eden Haydar Çakıcı da peşine düştü. Haydar Çakıcı, otogarda bulduğu 16 takvim eşi Hanife Çakıcı’yı, 2’si göğsünden, 2’si de sırtından elde etmek üzere 4 yerinden bıçakladı.

KURTARILAMADI

Çevredekilerin ihbarı üzerine durum yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Afiyet ekibi, Hanife Çakıcı’nın yaşamını yitirdiğini belirledi. Hanife Çakıcı’nın cenazesi, savcı ve polisin olay yerindeki incelemelerinin peşinde otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı. Polis, gündelik işlerde çalıştığı belirli Haydar Çakıcı’yı gözaltına aldı.

Şiddetten kaçan Hanife, terminalde kocası tarafından feci şekilde öldürüldü

“KIZIM BOŞANMAK İSTEDİ LAKIN O BIRAKMADI”

Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsinin ardındaki kızının cenazesini almaya gelen 2 çocuk babası Mehmet Karabulut, kızının 16 sene önce kaçarak evlendiğini söyledi. Ama daha sonra eşinin kızına şiddet uyguladığını bildiren Karabulut, “Uzaklaştırma kararı, 15 gün önce bitmişti. Ardından barıştılar. Baştan araları bozuldu. Kızım boşanmak istiyordu. Ama o boşamadı. Kızım ‘Senden iğreniyorum beni bırak’ dedi. Oysa bırakmadı, kibir meselesi yaptı. En son kızımı öldürdü. Bugüne değin ola ki 10 kadar uzaklaştırma kararı çıkartılmıştır. Kızım, sürekli kuvvet görüyordu. Bir gün evden sokağa atıp, ‘para bul’ bile demiş. Kardeşlerinin evine, komşularına sığınmış. Bir gün ‘Gel bana sığın’ dedim, gelmedi. Son olayda da kızımı kaçarken otobüs terminalinde yakalamış. 4 bıçak darbesiyle vurup öldürüyor. En ağır cezanın verilmesini istiyorum” dedi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.